ورزشی

سرمربی استقلال پس از ماهها در کنفرانس مطبوعاتی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717528/34

زمان: 19:21  
1399/08/15

بازدید: 14,418

محمود فکری در حالی به کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با مس رفسنجان می رود که قبل از بازی پرسپولیس و سایپا حمید مطهری به کنفرانس رفت نه یحیی گل محمدی.

به گزارش “آلانه”، محمود فکری برای اولین بار در قامت سرمربی استقلال به کنفرانس مطبوعاتی می رود تا پاسخگوی سؤالات خبرنگاران باشد. این در حالی است که فصل گذشته فرهاد مجیدی اصلا به کنفرانس مطبوعاتی نمی رفت و انتقادات رسانه ها هم تاثیری در او نداشت. جالب اینکه مجیدی حتی در جام حذفی باشگاههای کشور هم قبل و بعد از بازی های حساس استقلال مقابل پرسپولیس و تراکتور به کنفرانس مطبوعاتی نرفت و سازمان لیگ هم او را جریمه نکرد.

محمود فکری در حالی یک روز قبل از شروع لیگ بیستم و اولین بازی تیمش به کنفرانس مطبوعاتی می رود که هنوز نمی داند در بازی با مس رفسنجان می تواند از بازیکن جدید تیمش استفاده کند یا نه؟

مسؤلان باشگاه استقلال امیدوارند این اتفاق نهایتا تا روز شنبه رخ بدهد و پنجره های نقل و انتقالاتی باشگاه باز شود اما بهرحال فکری خودش را آ ماده کرده تا با 14،15بازیکن قبلی استقلال کارش را استارت بزند.

عبدیان از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال و احمد مددی سرپرست مدیرعاملی باشگاه ابراز امیدواری کرده اند که پنجره‌های نقل و انتقالاتی استقلال تا شنبه باز شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا