سیاسی

سرلشکر سلامی: با هرگونه تهدید مرزی برخورد قاطع خواهیم داشت

پنل اس ام اس هیرو

‌به گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه عصر امروز در جریان بازدید از نوار مرزی شهرستان اصلاندوز و سدمیل مغان در استان اردبیل اظهار کرد: امنیت پایدار خط قرمز ماست و هرگونه ناامنی و تهدید در مرز‌ها که موجب آسیب به امنیت و آرامش روانی مردم عزیزمان باشد پذیرفته شدنی نیست.

سرلشکر سلامی: با هرگونه تهدید مرزی برخورد قاطع خواهیم داشت

وی ضمن رصد آخرین تحرکات منطقه قره داغ، دستورات لازم برای تامین بیشتر امنیت مناطق مرزی را صادر کرد و افزود: تقویت تمهیدات دفاعی، امنیتی متناسب با وضعیت مناطق پیرامونی، مراقبت هوشمندانه و حضور هوشیارانه یگان‌های مستقر در مناطق مرزی مجاور محل درگیری‌های اخیر مورد تاکید است.

سردار سلامی با سپاس و قدردانی از مجاهدت‌ها و آمادگی‌های رزمندگان اسلام و مرزداران غیور و غیرتمند برای دفاع از مرز‌ها در این منطقه حساس، تغییرناپذیری مرز‌های بین المللی را امری مهم توصیف و با تاکید بر ضرورت اهتمام طرف‌های درگیر در مناقشه قره باغ از بروز هرگونه تهدید علیه مرز‌های جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: در عین حال تمهیدات و پیش بینی‌های لازم برای برخورد قاطع و به موقع با هر نوع تهدید و یا تعرض مرزی علیه ایران اندیشیده شده است.

وی با اشاره به اینکه ملت عظیم الشان ایران سختی‌ها را تحمل کردند؛ آن‌ها خواهان عزت اند، افزود: امروز به‌برکت نشکستن باورهایمان، مردم توانسته‌اند محکم و استوار در مقابل تهدید‌ها و توطئه‌های دشمنان بایستند و اراده خود را بر آنان تحمیل کنند.

سرلشکر سلامی: با هرگونه تهدید مرزی برخورد قاطع خواهیم داشت

سرلشکر سلامی تصریح‌کرد: سپاه و بسیج خادم ملت ایران از جمله مردمان فهیم، مومن و انقلابی دشت زیبا و حاصلخیز مغان است و برای رونق بیشتر این منطقه، آماده هر نوع کمک و نقش پذیری هستند.

فرمانده کل سپاه همچنین ضمن بازید از سد میل مغان، با اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی که در منطقه حضور داشتند نیز گفت‌وگو کرد

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا