ورزشی

بسفر این ستاره را محو کرد؛ آمار عجیب برونو

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، برونو فرناندس ستاره پرتغالی در چند ماهی که از پیوستنش به منچستریونایتد گذشته نام خود را به عنوان یکی از ستاره‌های اصلی این تیم مطرح کرده بود. اما دیشب که شیاطین سرخ برای بازی مقابل باشاک شهیر به استانبول رفتند فرناندس بر خلاف بازی های قبلی اش شب بسیار کم فروغی را داشت و برای نمونه در طول مسابقه 34 بار توپ را از دست داد که آمار عجیبی بود.

 

 

شاگردان سولسشر با مجموعه ای از اشتباهات دفاعی در نهایت 2-1 شکست خوردند تا بر خلاف دو بازی قبلی شان که دو پیروزی بدست آورده بودند از بازی سوم هیچ امتیازی بدست نیاورند. یونایتد حالا با شش امتیاز از سه بازی به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به لایپزیش در صدر گروه H لیگ قهرمانان ایستاده است.

 

 

برونو فرناندس از زمان پیوستن به یونایتد در ماه ژانویه به عصای دست اوله گنار سولسشر سرمربی این تیم تبدیل شده است. او در سال گذشته بدون شک برجسته ترین بازیکن شیاطین سرخ بوده اما دیشب در استادیوم فاتح تریم شهر استانبول، فرناندس حتی سایه‌ای از آن ستاره همیشگی هم نبود.

 

ستاره پرتغالی در طول 90 دقیقه تنها یک شوت در چارچوب دروازه باشاک شهیر شلیک کرد و 34 بار توپ را از دست داد. این آمار با توجه به میانگین آماری فرناندس برای هواداران او واقعا تعجب‌برانگیز بود.

 

 

آمار برونو فرناندس مقابل باشاک شهیر:

73.8درصد دقت پاس

63.5 درصد پاسهای به مقصد رسیده در یک سوم حریف

34 بار از دست دادن توپ

1 شوت در چارچوب و 4 شوت به سمت دروازه حریف

7 پاس بلند به مقصد رسیده

0 سانتر به مقصد رسیده

0 خلق موقعیت

 

 

 

بر خلاف نیمه دوم فصل گذشته برونو فرناندس در این فصل خیلی کم موثر بوده. خیلی وقتها در حالی که یک پاس ساده کار را راه می اندازد او سعی می کند هالیوودی پاس بدهد و توپ را از دست می دهد. این را با کارآمدی فان دبیک در شرایط تحت فشار مقایسه کنید.

 

 

برونو فرناندس دارد به مشکل تبدیل می شود. او شماره 10 نیست و اوله جراتش را ندارد که تعویضش کند. او در یک نیمه فقط 17 بار توپ را از دست داد.

 

 

 

جالب اینجا است که استیو مک‌لارن مربی سابق منچستریونایتد در روزهای اخیر با اشاره به زبان بدن ستاره پرتغالی گفته بود به نظر می رسد او مثل روزهای اول پیوستنش به شیاطین سرخ خوشحال نیست. مک‌لارن گفته بود:” من مدتی است برونو فرناندس را زیر نظر دارم و باید بگویم او این روزها ناراحت به نظر می رسد. علتش این است که او از میانه زمین به سمت راست متمایل شده و از این پست جدید خوشش نمی آید. زبان بدن او جالب نیست و او کمتر در جریان بازی دخالت می کند”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا