سیاسی

درگیر کردن مسلمانان با یکدیگر؛ هدف استکبار جهانی

پنل اس ام اس هیرو

هدف استکبار جهانی درگیر کردن مسلمانان با یکدیگر است‌به گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دیدار با کارکنان وظیفه اهل تسنن این نیرو ضمن تبریک ولادت پیامبر اکرم (ص) و هم چنین تبریک هفته وحدت اظهار کرد: مسلمانان جهان چه شیعه و سنی همگی به وحدانیت خدا و پیامبری حضرت محمد (ص) اعتقاد دارند و همه با یک هدف مقدس که ارتقا و اعتلای اسلام در کل جهان است در کنار هم و دوشادوش هم حرکت می‌کنیم و ملاک برتری افراد تنها میزان تقوای آن‌ها است.

امیر سرتیپ نصیرزاده افزود: اسلام در ذات و بنیان خود مخالف غارتگری و ظلم سرمایه داران دنیاست و از این جهت آن‌ها از اسلام وحشت دارند، زیرا بقیه ادیان تحریف پیدا کرده اند و تنها دین اسلام است که بدون تحریف باقی مانده و حقانیت و ظلم ستیزی را در بطن خود دارد و تمام تبلیغات سو دشمنان بر علیه اسلام به دلیل حقانیت این دین و ظلم ستیز بودن آن است.

وی ادامه داد: هدف استکبار جهانی و صهیونیسم از به راه انداختن جنگ‌های مختلف از جمله در افغانستان، عراق، یمن، لیبی و دیگر کشور‌های مسلمان، درگیر کردن مسلمان با مسلمان است و معتقدند که باید انرژی و سرمایه مسلمانان در جنگ با خودشان تلف شود و باید تمام مسلمان‌های جهان از این حربه قدیمی استکبار مطلع و آگاه باشند.

وی افزود: از جمله خباثت‌های دیگر دشمنان اسلام می‌توان به هجمه اخیر علیه پیامبر اسلام (ص) و توهین به ایشان اشاره کرد که مسلمانان جهان با اعتراض خود نشان دادند که به هیچ وجه تحمل توهین به مقدسات خود را ندارند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش خاطرنشان کرد: پدیده تروریسم تولید آمریکا و انگلستان است و دین اسلام، دین صلح و مهربانی است و همه شما سربازان عزیز باید پیام رسان زنده اسلام در خانواده و شهر خود باشید و با افزایش آگاهی، از مختصات جنگ روانی دشمن اگاه شده و اجازه نفوذ به آن‌ها را ندهید.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سید احمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش اظهار کرد: تمامی آیات قرآن کریم مباحث اخلاقی است و کل قرآن اخلاق پیامبر (ص) است و طبق حدیثی که از عایشه همسر پیامبر (ص) نقل شده است ده آیه اول سوره مومنون بیانگر اخلاق حضرت محمد (ص) می‌باشد.


بیشتر بخوانید

وحدت در زندگی مسلمانان نقش مهمی دارد


وی ادامه داد: صفاتی مانند ایمان کامل، برپاداشتن نماز با خشوع، دوری از کار لغو و بیهوده، پاکدامنی، امانت دار و متعهد بودن از جمله ویژگی‌های پیامبر گرامی اسلام (ص) است که بار‌ها در قرآن به آن اشاره شده است.

حجت الاسلام قاضی افزود: دین اسلام در ذات خود دین مهرورزی، برادری و برابری است و تنها میزان و ملاک برتری افراد نسبت به یکدیگر میزان تقوای آن هاست و در طول تاریخ و به خصوص در قرن اخیر استعمار جهانی و به خصوص انگلستان و آمریکا با ایجاد گروهک‌های مختلف و فرقه‌های ضاله سعی در تفرقه میان شیعه و سنی و جنگ میان آن‌ها را داشته اند و تا حدودی هم موفق بوده اند، ولی بحمدلله بسیاری از نقشه‌های آن‌ها با روشنگری‌های علمای دین شکست خورده است.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا خاطرنشان کرد: اختلافات شیعه و سنی در مباحث روایی، صرف و نحو و علم معانی و بدیع است و در مباحث اعتقادی و اصلی هیچ اختلافی با همدیگر نداریم و همگی با اعتقاد به یگانگی خدا و رسالت آخرین فرستاده او حضرت محمد (ص) دوشادوش هم در مقابل هجمه‌های دشمنان قسم خورده اسلام ایستاده ایم و برای اعتلا و انتشار اسلام ناب محمدی به سرتاسر جهان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا