ورزشی

کیه لینی: یک بار هم شزنی من را نجات دهد!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717434/42

زمان: 02:14  
1399/08/15

بازدید: 1,540

جورجو کیه لینی، کاپیتان یوونتوس نیز همانند آندره پیرلو معتقد است آنها فرنتس وارش را دست کم گرفته بودند.

به گزارش “آلانه”، یوونتوس امشب با نمایشی درخشانی موفق شد در مجارستان با چهار گل فرنتس وارش را مغلوب کرده و شکست هفته گذشته برابر بارسلونا را به دست فراموشی بسپارد. جورجو کیه لینی در پایان این دیدار مدعی شد هدف آنها کسب پیروزی برابر لاتزیو در هفته بعدی سری آ است.

 

جورجو کیه لینی گفت: “به نظر می رسید بازی را خیلی آسان گرفته بودیم و انگار در نیمه اول خیلی سهل انگار و در نتیجه کند عمل می کردیم. در نیمه دوم عملکرد بهتری ارائه دادیم و برای ایجاد موقعیت روی دروازه حریف سرعت را بالا بردیم. تفاوت زیادی در سطح تیم ها وجود دارد، اما پس از پیروزی در سری آ اسپزیا، می خواهیم با کسب یک پیروزی دیگر برابر یک تیم بسیار قوی تر مانند لاتزیو به سمت وقفه بازی های ملی برویم.

 

 

من در پایان به خصوص در این سن و سال کمی احساس خستگی می کردم، اما من در هفته گذشته خوب تمرین کردم و امیدوارم بتوانم در زمین و در ترکیب یوونتوس نقش آفرینی کنم.”

 

در اواخر بازی جورحو کیزه لینی هنگام ارسال پاس به سمت دروازه دچار اشتباه شد و این اشتباه ممکن بود به باز شدن دروازه یوونتوس منجر شود که البته شزنی دروازه را نجات داد. کیه لینی در این رابطه گفت: “من فکر می کردم که یک نفر پشت سر من است که او را نمی بینم. وقتی با چهار گل پیش افتادیوم کمی با غرور بازی کردیم و شزنی من را نجات داد. حالا من بارها او را نجات داده ام و این بار او بود که مرا نجات داد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا