ورزشی

کلوپ: ژوتا استثنایی بود؛ فیرمینو هم عالی است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717256/50

زمان: 09:25  
1399/08/14

بازدید: 7,661

یورگن کلوپ بعد از درخشش دیوگو ژوتا در بازی مقابل آتالانتا به تحسین از او پرداخت ولی در عین حال انتقادها از فیرمینو مهاجم اصلی تیمش را بی اساس دانست.

به گزارش “آلانه”، بعد از پیروزی مقتدرانه 5-0 لیورپول مقابل آتالانتا در لیگ قهرمانان که با درخشش و هت تریک دیوگو ژوتا ستاره جدید این تیم همراه بود یورگن کلوپ به ستایش از ژوتا پرداخت ولی در عین حال به انتقادها از فیرمینو بازیکن شماره 9 خط حمله خود پرداخت و گفت درخشش ژوتا تهدیدی برای فیرمینو نیست.

 

 

ستاره اصلی لیورپول در بازی دیشب مقابل آتالانتا ژوتا بود که نقش مهمی در این پیروزی بازی کرد. شاگردان کلوپ حالا با اقتدار صدرنشین گروه D هستند.

 

یورگن کلوپ که در این بازی فیرمینو را نیمکت نشین کرده و ژوتا را به میدان فرستاده بود در گفتگو با خبرنگاران گفت: ” عملکرد خوب هیچوقت برای من نگران کننده نیست. تصمیم امشب ما واضح بود. قبل از هر چیز می خواستیم از شرایط عالی ژوتا استفاده کنیم و در ثانیه به دلیل سبک بازی و دفاع آتالانتا باید از مهارتهای خاص ژوتا در این بازی استفاده می کردیم. دنیا گاهی جای بدی می شود چرا که درست در وقتی که یک نفر در حال درخشیدن است باید درباره بازیکن دیگری صحبت کنیم که پانصد بازی پیاپی برای ما به میدان رفته. اگر بابی فیرمینو نبود ما اصلاً در چمپیونزلیگ نبودیم”.

 

 

کلوپ در ادامه با ستایش از ژوتا گفت: ” برای ما خیلی مهم است که بیشتر از 11 بازیکن عالی داشته باشیم. دیوگو امشب بازی خیلی خیلی فوق العاده ای کرد ولی این برای بابی خبر بدی نیست و من را هم نگران نمی کند. من از اینکه بازیکنان لیورپول امشب اینقدر عالی بازی کردند خوشحالم و این خوشحالی حق ما است”.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا