ورزشی

واکنش خبرساز یورگن کلوپ در بازی آتالانتا

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، لیورپول دیشب در خانه آتالانتا با نتیجه 5-0 به پیروزی رسید تا یورگن کلوپ یکی از شبهای دلچسب اروپایی خود و تیمش را تجربه کند اما علاوه بر نتیجه خوب و پیروزی پرگل یکی از نکات جنجالی این بازی صحبتهای یورگن کلوپ با داور چهارم مسابقه در زمان برخوردی بود که بین بازیکن لیورپول واینالدوم با موجیکا ستاره آتالانتا اتفاق افتاد و ممکن بود واینالدوم را با جریمه ای سنگین مواجه کند.

 

 

یوهان موجیکا بازیکن کلمبیایی آتالانتا در حالی در جریان بازی با جورجینیو واینالدوم لیورپولی درگیر شد که به نظر می رسید واینالدوم با دست به صورت او ضربه زده. با پخش تصاویر آهسته مشخص بود که بین دست واینالدوم و صورت موجیکا تماس برقرار شده ولی بعید به نظر می رسید که واینالدوم این کار را به صورت عمدی انجام داده باشد.

 

بازیکن آتالانتا با اغراق در واکنش نشان دادن به این ضربه روی زمین افتاد و سعی کرد داور را در جریمه کردن سنگین واینالدوم متقاعد کند. این حرکت ناراحتی کلوپ را به همراه داشت و باعث شد او به کنار داور چهارم آمده و توضیحاتی ارائه بدهد. توضیحاتی که توسط یکی از میکروفونهای کنار زمین ضبط شده و در شبکه های اجتماعی خبرساز شد.

 

 

در تصاویری که کاربران شبکه های اجتماعی منتشر کردند صدای کلوپ شنیده می شود که در گفتگو با داور چهارم مسابقه معتقد است حرکت واینالدوم اصلا خطا نبوده چرا که عمدی در کار نبوده است. کلوپ برای اینکه داور چهارم را متقاعد کند مدعی می شود که چون خودش 5 بار شکستن بینی اش را تجربه کرده خوب می داند که بازیکن آتالانتا بزرگنمایی می کند و حتی خطایی روی او اتفاق نیفتاده.

 

کلوپ به داور چهارم مسابقه می گوید:” جدی که نمی گین؟ بینی من 5 بار شکسته. این اصلا خطا هم نبود”.

 

کاربران شبکه های اجتماعی به این صحبتهای کلوپ واکنشهای زیادی نشان دادند.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا