ورزشی

همسر پورحیدری: همه‌ مدیرعامل‌ها فقط قول پول ‌می‌دهند‌

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717423/57

زمان: 01:14  
1399/08/15

بازدید: 2,990

در ورزش کسی قدر اسطوره‌ها را نمی‌داند

همسر زنده‌یاد پورحیدری اقدام نادری در کسب اجازه از برای پوشیدن پیراهن شماره 2 را اقدامی با ارزش عنوان کرد.

به گزارش “آلانه”، فریده شجاعی همسر مرحوم پورحیدری در چهارمین سالگرد درگذشت وی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا امسال نتوانستیم مراسمی برگزار کنیم اما از کسانی که با وجود بسته بودن بهشت زهرا خود را به مزار منصورخان رساندند تشکر می‌کنم و همین باعث تسلی خاطر ما می‌شود.

 

شجاعی درباره قول‌هایی که مدیران مختلف استقلال برای پرداخت مطالبات پورحیدری هم گفت: مدیرانی که به استقلال می‌آیند با اهداف خود می‌آیند و می‌خواهند به استقلال کمک کنند، اما امروزه در ورزش ما کسی نیست که قدر اسطوره‌ها را بداند و یک خط مشی و برنامه ریزی برای این عزیزان داشته باشد و امروزه اگر اسمی از منصور پورحیدری هست به خاطر اصحاب رسانه است، اما از طرف وزارت ورزش برنامه ای وجود ندارد که حق و حقوق این عزیزان را بدهد. هر مدیرعاملی هم آمده قول داده که پیگری کند اما در نهایت قدم نهایی اتفاق نیفتاده است.

 

همسر زنده‌یاد پورحیدری درباره تماس نادری و کسب اجازه هم گفت: آقای نادری جوان با ارزش استقلال با من تماس گرفتند، می توانستند با من تماس نگرفته و خودش این پیراهن را بپوشد. این لباس ابدی نیست و می توانست این شماره را داشته باشد، ایشان لطف کرد و تماس گرفت و با اینکه بسیار جوان هستند برای اسطوره استقلال ارزش قائل شدند و این کار با ارزش را انجام دادند. من هم برای ایشان آرزوی موفقیت کردم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا