ورزشی

مردان خط دفاعی؛ نقطه دست نخورده در نساجی 

کد خبر: 1717250/34

زمان: 08:34  
1399/08/14

بازدید: 3,604

نساجی در حالی مهیای بازی با آلومینیوم اراک در فصل جدید بازی ها می شود که به نظر می رسد به نسبت آخرین بازی فصل گذشته در برابر شهر خودرو با یک ترکیب کاملا دگرگون شده به میدان خواهد آمد. 

به گزارش “آلانه”، تنها نقطه دست نخورده در نساجی قلب خط دفاعی این تیم است. جایی که دو بازیکن باتجربه بازی می کنند. حامد شیری که بعد از نزدیک به یک دهه بازی در سایپا حالا دو سه فصلی است که به تیم زادگاهش یعنی نساجی ملحق شده و به نوعی به دنبال پایان فوتبال خود در این  تیم است و مجتبی بیژن که او هم جز مدافعان باتجربه فوتبال کشورمان بشمار می رود. عملکرد خط دفاعی نساجی در فصل گذشته به خصوص در دور برگشت در کنار بازیکنانی چون علیرضا حقیقی – مجتبی ممشلی – حسین ماهینی و … تحسین بر انگیز بود و تیم در 9 بازی از 15 بازی دور برگشت گلی دریافت نکرد و به همین دلیلی در شرایطی که ترس از سقوط به دسته پایین تر داشت در نهایت با رتبه تک رقمی به کار پایان داد. 

 

 

این دو مدافع باتجربه در فصل جدید بازی ها  باید بازی در کنار بازیکنان جدید را تجربه کنند. درون دروازه باید شاهد حضور یک مهره جدید باشیم. مهرداد طهماسبی یا نیما میرزازاد؟ هم چنین در دفاع کناری و در جلوی خط دفاعی. البته نساجی به بجای بازیکنان جدا شده نفرات خوبی را بخدمت گرفته. به طور مثال در جلوی خط دفاعی احتمالا روزبه شاه علیدوست بازی خواهد کرد که سال های سال برای تیم سایپا به میدان می رفت. آرمان رمضانی – سعید بیگی هم از جمله مردان خط دفاعی هستند که در شرایطی به نساجی ملحق شده اند که در فصول اخیر جز بازیکنان تاثیر گذار تیم های خود بودند. 

 

آیا مردان خط فاعی نساجی در فصل جدید نمایش خوب فصل گذشته را تکرار خواهند کرد؟ کاپیتان حامد شیری در کنار مجتبی بیژن به عنوان دو رهبر خط دفاعی بدون شک نقش تعیین کننده ای در موفقیت نساجی در فصل جدید خواهند داشت. به خصوص که به واسطه تجربه می توانند نظم خوبی به بازی نساجی در خط دفاعی بدهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا