ورزشی

فرصت مناسب برای پورموسوی و نفت آبادان

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717300/4

زمان: 12:52  
1399/08/14

بازدید: 3,223

نفت آبادان در اولین گام از لیگ بیستم برابر پیکانی قرار خواهد گرفت که تنش زیادی را دنبال می کند و این فرصت مناسبی برای پورموسوی و شاگردانش محسوب خواهد شد.

به گزارش “آلانه”، بعد از مدتی دوری از لیگ، سیدسیروس پورموسوی کار خود را بار دیگر با پارس جنوبی استارت زد و اکنون در این فصل هدایت صنعت نفت آبادان را برعهده خواهد داشت.

 

نفت آبادان که نیم فصل سختی را در لیگ قبلی دنبال کرده بود، در نهایت با حضور سیدسیروس پورموسوی موفق شد ستاره‌های قابل اعتنایی را جذب کند و خلا جدایی برخی بازیکنان اصلی فصل گذشته را جبران کند. این تیم طی دیدارهایی که برگزار کرد بیشتر به دنبال هماهنگی بین نفرات جدید بود که به نظر می‌رسید کادرفنی به خواسته‌های خود نزدیک شده باشند.

 

اکنون در آستانه شروع فصل، طلایی پوشان باید در اولین گام در آبادان پذیرای پیکان باشند. تیمی که بعد از جدایی عبدالله ویسی طی روزهای اخیر شرایط مناسبی را برای آماده سازی دنبال نکرده و این فرصت مناسبی برای پورموسوی شکل خواهد داد تا از آن برای دستیابی به امتیاز سود ببرد. سرمربی طلایی پوشان در فصل گذشته و روی نیمکت پارس جنوبی موفق به توقف این حریف در تهران شده بود و این در حالیست که پیکان در لیگ گذشته در آخرین تقابل با نفت آبادان این حریف را شکست داده بود و باید دید شاگردان پورموسوی قادر خواهند بود این شکست را جبران کنند یا خیر.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا