ورزشی

صحبت‌های جدید سرمربی استقلال درباره جذب مسلمان

پنل اس ام اس هیرو

 به گزارش “آلانه”، محمود فکری پس از حضور بر سر مزار پیشکسوتان فقید استقلال در بهشت زهرا(س) اظهار کرد: توفیقی شد تا قبل از شروع لیگ برتر از منصور خان، ناصر خان، غلامحسین خان، آقا رضا احدی و دیگر پیشکسوتان و بزرگان فوتبال ایران و استقلال رخصت بگیریم تا کارمان را شروع کنیم.

 

او ادامه داد: وقتی بر سر مزار این پیشکسوتان می‌آیید و همه این بزرگان را می‌بینید، متوجه می‌شوید و یاد می‌گیرید که غرور، تکبر و هر چیزی که در این دنیا دارید را باید کنار بگذارید و بروید.

 

سرمربی استقلال درباره شرایط این تیم برای نخستین مسابقه لیگ برتر عنوان کرد: آماده هستیم ولی از نظر زمانی، فرصت کمی داشتیم ولی به دنبال این مشکلات جزئی نیستیم. بچه‌ها سرحال هستند و تمرینات خوبی پشت سر گذاشتند.

 

فکری با بیان اینکه برنامه داریم تا بازیکنان را به مرور زمان و از همین هفته اول آماده‌تر کنیم، ابراز کرد: بازیکنان ما الان شرایط مطلوبی دارند و امیدوار هستیم بازی خوبی ارائه دهیم و شروع مطلوبی در فصل جدید داشته باشیم.

 

او در خصوص بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال گفت: سر تمرین هم به بچه‌ها گفتم که اگر پنجره باز باشد، تعداد نفرات بیشتری در اختیار داریم و برای ما اتفاق بهتری رقم می‌خورد ولی اگر پنجره نقل و انتقالاتی هم باز نشود، بازیکنان خوبی از گذشته در اختیار داریم تا بتوانند این بازی یا دیدارهای آینده را پشت سر بگذاریم.

 

سرمربی استقلال یادآور شد: جلسه‌ای با آقایان نوروزی و ستوده، کادر پزشکی تیم داشتیم و با یکدیگر ناهار خوردیم. نکته مهم این است که احترام‌ها حفظ شود و قدردان یکدیگر باشیم چراکه این دو عزیز از پیشکسوتان این باشگاه هستند و زحمات زیادی برای استقلال کشیدند. امیدوار هستیم همواره از وجود آنها استفاده کنیم و دوستان نیز از حضور، هنر و توانایی خود ما را دریغ نکنند.

 

فکری تصریح کرد: آقایان نوروزی و ستوده مثل همیشه کنار ما هستند و حق ندارند از جمع ما جدا شوند(با خنده).

 

او در خصوص اظهاراتی که درباره بررسی شرایط محسن مسلمان برای حضور در استقلال داشت و این موضوع مورد انتقادات برخی صفحات مجازی قرار گرفته بود، اظهار کرد: من که چیزی نگفتم؛ از بنده پرسیدند او(مسلمان) را می‌خواهید که گفتم نه ولی روی جذب این بازیکن فکر می‌کنیم. آیا این حرف انتقاد دارد؟

 

سرمربی استقلال درباره اظهار نظر بختیار رحمانی مبنی بر اینکه حاضر است به‌صورت رایگان برای آبی‌ها بازی کند، گفت: در حال حاضر به بازیکنی نیاز نداریم و اگر نیاز به یار جدیدی داشتیم، با کادر فنی مشورت خواهیم کرد و فکر می‌کنیم تا از بین بازیکنان داخل ایران و لژیونرها بازیکن جدید بگیریم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا