ورزشی

سیاهپوش: شجاعیان به‌زودی به میادین برمی‌گردد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717350/39

زمان: 17:27  
1399/08/14

بازدید: 7,610

پزشک جدید تیم استقلال اعلام کرد چنانچه دکتر نوروزی به این تیم بازگردد، ممکن است اختلالاتی در روند همکاری او و آبی پوشان رخ دهد.

به گزارش “آلانه”، دکتر مهدی سیاهپوش که به تازگی به عنوان عضو کادرپزشکی استقلال انتخاب شده است، در محل باشگاه استقلال حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

دکتر سیاهپوش امیدوارم در طول مدتی که قرار است در باشگاه استقلال حضور داشته باشیم، بتوانیم بهترین خدمات را به باشگاه استقلال و هواداران بزرگ و پرشور این تیم بدهیم.

وی در مورد حواشی مختلفی نظیر بازگشت دکتر نوروزی به استقلال گفت: راستش را بخواهید ممکن است این مسئله اختلالاتی را ایجاد کند اما ما بدون توجه به حواشی کار خودمان را انجام بدهیم و رسالت اصلیمان که ارائه خدمات درمانی به بازیکنان، کادرفنی و خانواده بزرگ استقلال ارائه بدهیم.

وی در مورد سابقه پزشکی اش توضیح داد: من دکترای تخصصی ارتوپدی را دارم و حدود 4 سال در مجموعه پزشکی ایفمارک به بازیکنان و کادرهای فنی خدمات ارائه می دادم.

دکتر سیاهپوش در مورد وضعیت بازیکنان استقلال از لحاظ مسائل پزشکی گفت: همه بازیکنان از لحاظ سلامت بدنی، در وضعیت خوبی قرار دارند و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی در مورد وضعیت داریوش شجاعیان و میزان مصدومیتش گفت: شجاعیان در ناحیه عضله بایسپس کشیدگی کوچکی دارد و امیدواریم هر چه زودتر به تمرینات بازگردد. اینکه می گویند اوضاع داریوش شجاعیان وخیم تر از این حرفهاست را قویا تکذیب می کنم و شجاعیان خیلی زود و با قدرت تر از قبل به میادین بازخواهد گذشت.

وی در پایان گفت: از جناب محمود خان فکری و هیئت مدیره و سرپرست مدیرعاملی باشگاه، آقای احمد مددی تشکر می کنم که به اعتماد کردند تا در کنار خانواده استقلال باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا