ورزشی

زمان جدایی رونالدو از یوونتوس مشخص شد

کد خبر: 1717348/42

زمان: 17:30  
1399/08/14

بازدید: 46,424

این رابطه عاشقانه نیست؛

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس دو سال دیگر از این تیم جدا خواهد شد.

به گزارش “آلانه”، از همین حالا گمانه زنی ها در مورد آینده رونالدو و آغاز شده و نشریه توتواسپورت انتقال او به لیگ های کشورهایی چون ایالت متحده یا چین را رد می کند. این ستاره35  ساله چند سال قبل و سال 2016 مدعی شد قصد دارد تا 40 سالگی در بالاترین سطح فوتبال بازی کند و حالا  فقط دو سال از قرارداد فعلی خود در ایتالیا با باشگاه یوونتوس باقی مانده است.

 

 

حالا نشریه توتو اسپورت اذعان داشت رابطه عاشقانه و خیلی گرمی بین رونالدو و یوونتوس برقرار نیست و به نظر می رسد این بازیکن دو سال دیگر و هنگام اتمام قراردادش این باشگاه را ترک خواهد کرد. رونالدو سال گذشته هنگام بحث در مورد بازنشستگی به مارکا گفت: “این به احساس من و به انگیزه ام بستگی خواهد داشت، زیرا از نظر جسمی مشکلی ندارم. شما باید به خوبی با خوتان کار کنید، اما من فکر نمی کنم این مهمترین عامل باشد. این بیشتر جنبه روانی است که سرنوشت را رقم می زند.”

 

رونالدو در 853 مسابقه در رده فوتبال باشگاهی آماری خیره کننده داشته، 643 گل به ثمر رسانده و هیچ نشانی از کاهش سرعت و قدرت جسمانی در این بازیکن دیده نمی شود. در حال حاضر احتمالا باید پاری سن ژرمن را جدی ترین گزینه رونالدو دانست و او قصد دارد با حضور در لیگ فرانسه، کارنامه درخشان خود و بازی در چهار لیگ از پنج لیگ معتبر اروپا را تکمیل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا