ورزشی

رونالدو احمق است و به ایتالیا توهین می کند!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717385/42

زمان: 21:00  
1399/08/14

بازدید: 26,982

پاسکواله برونو:

پاسکواله برونو، مدافع سابق یوونتوس به انتقاد از رفتار کریستیانو رونالدو پرداخته است.

به گزارش “آلانه”، دو سال قبل و در تابستان سال 2018 بود که یوونتو با پرداخت رقمی معادل 100 میلیون یورو موفق به جذب کریستیانورونالدو از رئال مادرید شده و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال را به خدمت گرفت. ستاره 35 ساله و پرتغالی در این مدت از نظر فردی عملکرد درخشانی داشته و حتی فصل گذشته با زدن 37 گل، رکورد گلزنی در طول یک فصل در تاریخ یوونتوس را شکست.

 

 

اما پاسکواله برونو  که حالا 58 ساله است، مدعی شد عدم تمایل به یادگیری زبان ایتالیایی توهین رونالدو به هم تیمی هایش است. پاسکواله برونو که در دوران حضور در ایتالیا در تیم هایی مانند تورینو و فیورنتینا نیز بازی کرده، در مدت زمان حضور خود در تورین دقیقا 100 بازی انجام داد و در فصل 90-1989موفق به کسب عناوین قهرمانی در جام یوفا و کوپا ایتالیا شد.

 

پاسکواله برنونو گفت: “کریستیانو رونالدو فردی نادان و کودن است. او در دو سال اخیر در ایتالیا زندگی کرده و عضو باشگاه یوونتوس است، اما هنوز یاد نگرفته که به زبان ما صحبت کند. رونالدو در این مدت به زبان اسپانیایی صحبت کرده و این نشان می دهد که هیچ احترامی برای هم تیمی های خود در یوونتوس و ایتالیایی ها قائل نیست.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا