ورزشی

تراشتگن: در دفاع ضعیفیم و باید صحبت کنیم

کد خبر: 1717430/29

زمان: 01:53  
1399/08/15

بازدید: 2,348

بی تاب بازگشت بودم

دروازه بان آلمانی بارسلونا تایید کرد که تیمش در دفاع مشکلات زیادی دارد.

به گزارش “آلانه”، بارسلونا امشب به سه امتیاز حساس بازی با دیناموکیف دست یافت و با سه برد همچنان صدرنشین گروهش باقیماند. این برد حاصل نمی شد مگر با درخشش مارک اندره تراشتگن دروازه بان بارسا که برای اوبلین بار در فصل جاری درون دروازه قرار گرفته بود و نمایش درخشانی داشت. او هرچند یک گل دریافت کرد ولی چندین موقعیت خوب را از دینامو گرفت.

 

 

 

 

گلر آلمانی در پایان مسابقه که با برتری 2-1 بارسا همراه بود گفت:« برای من پیروزی در این بازی بسیار مهم بود. برای حضور دوباره در میدان انگیزه و شوق زیادی داشتم و اینکه بتوانم کاری که دوست دارم را انجام بدهم.»

 

تراشتگن در مورد عملکرد دفاعی تیمش گفت:« بله؛ دینامو موقعیت های زیادی داشت و معتقدم در فاز دفاعی باید بهتر کار کرد. معقتدم باید در این زمینه باهم صحبت کنیم.»

 

شکل بازی:« بازی را خوب شروع کردیم و موقعیت های گل زیادی هم داشتیم. پس از شروعی خوب بازی مان افت کرد به خصوص در نیمه دوم و به اندازه کافی تحت فشار حریف قرار گرفتیم. حملات دینامو ما را کمی عصبی کرده بود و نتوانستیم بازی خودمان را انجام دهیم. در دقایق پایانی هم برای حفظ برتری سختی زیادی را تحمل کردیم.»

 

تمدید قرارداد:« هرگز برای تمدید قرارداد تردید نداشتم. البته رسیدن به توافق با باشگاه در ابتدا سخت بود ولی این یک امر طبیعی بود. هم من و هم باشگاه مایل به ادامه همکاری بودیم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا