ورزشی

با این زوج خیال رئال و زیدان راحت شد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717363/29

زمان: 18:50  
1399/08/14

بازدید: 2,750

گزارش مارکا

پس از رفع مصدومیت ادن هازارد و بازگشت او به میادین، موتور گلزنی کریم بنزما و رئال روشن شده است.

به گزارش “آلانه”، به نقل از مارکا، موتور گلزنی کریم بنزما در بهترین زمان ممکن روشن شد. ستاره فرانسوی که پس از هفت بازی در تمام رقابت های فصل جاری تنها یک گل به ثمر رسانده بود، در بازی با گلادباخ توانست دومین گل فصلش را به ثمر برساند.

 

 

 

 

کریم در بازی شنبه برابر اوئسکا هم دبل کرد و شب گذشته نیز توانست دروازه اینتر را باز کند. او حالا در 3 بازی زننده 4 گل بوده و این خبر خوبی برای رئال مادرید است.

زین الدین زیدان بیش از هر چیزی نیاز به گلزنی ها کریم بنزما داشت و این بازیکن نتوانسته بود شروع خوبی در این فصل داشته باشد اما حالا زیزو می تواند با خیال راحتی به چالش های دشوار بعدی فکر کند چون بنزما به فرم خوبش برگشته است.

 

 

 

 

نباید در این مهم بازگشت ادن هازارد را هم فراموش کرد. دقیقا از زمانی که ستاره بلژیکی توانسته به میادین برگردد، موتور گلزنی بنزما هم روشن شد. هازارد برابر گلادباخ، اوئسکا و اینتر محموعا 143 دقیقه در زمین بود و کریم توانست در این مقطع 4 گل بزند. در مجموع رئال هم با بودن هازارد به هفت گل دست یافته یعنی متوسط هر 20 دقیقه یک گل. در 760 دقیقه ای که ادن هازارد غایب بوده، رئال زننده 13 گل بوده یعنی متوسط هر 58 دقیقه یک گل.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا