ورزشی

بازگشت به رئال مادرید؟ غیرممکن نیست

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717372/42

زمان: 19:57  
1399/08/14

بازدید: 29,057

سرخی رگیلون:

سرخی رگیلون، مدافع جدید تاتنهام بازگشت به رئال مادرید در اینده را غیرممکن نمی داند.

به گزارش “آلانه”، سرخی رگیلون 23 ساله از کودکی در آکادمی باشگاه رشد کرده و  15 سال عضو رئال مادرید بود، اما در نهایت  در تابستان امسال با قراردادی 30 میلیون پوندی اسپانیا را به مقصد شمال لندن ترک کرد. قرارداد سرخی رگیلون تا سال 2025 است، اما رئال مادرید می تواند با پرداخت 45 میلیون یورو او را دوباره جذب کند و رگیلون این احتمال را در آینده رد نکرد. سرخی رگیلون شروع خوبی در تاتنهام داشته و به یکی از بازیکنان مفید این تیم تبدیل شده است.

 

 

سرخی رگیلون گفت: “مادرید خانه من و جایی است که من در آن بزرگ شده ام. شما هرگز نمی دانید در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد، اما این احتمال وجود دارد که من به رئال مادرید بازگردم. هنگام جدایی در تابستان با سرمربی صحبت نکردم و مذاکراتم بیشتر با باشگاه بود.

 

من می دانم که در باشگاه در مورد من چه فکری می کنند، اما من مجبور به تصمیم گیری بودم و زمان گویای همه چیز خواهد بود. من توضیحی در مورد جدایی از کسی نخواستم و تصور می کردم این کار درستی نیست.

 

البته در این رابطه به نظر من شرایطم با گرت بیل متفاوت است. زبان برای او همه چیز است. او به خوبی به زبان اسپانیایی صحبت می کند، توانایی او در این زمینه بد نبوده و کمی شبیه من هنگام انگلیسی صحبت کردن است. اما ارتباطات و عادات به این معنی است که گرت بیل از زندگی در انگلیس خوشحال تر است و من نمی دانم که آیا او به مادرید بازمی گردد یا نه.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا