ورزشی

اعتراضات پس از ال کلاسیکو کار دست کومان داد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717361/29

زمان: 18:30  
1399/08/14

بازدید: 5,403

گزارش آاس؛

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا امروز اعلام کرد که بر علیه رونالد کومان پرونده تشکیل داده است.

به گزارش “آلانه”، شنبه هفته گذشته بارسلونا در نوکمپ 1-3 مغلوب رئال مادرید شد. در دیداری که حواشی داوری نیز داشت. بارسا روی پنالتی اعلام شده بر علیهش اعتراض داشت. گرفتن پیراهن سرخیو راموس توسط کلمنت لنگله با دخالت وی ای آر، پنالتی اعلام شد تا سرخیو راموس گل دوم رئال را به ثمر برساند.

در پایان بازی رونالد کومان مثل دیگر اعضای بارسا عصبانی بود.

 

 

 

 

او به خبرنگاران گفت:« واقعا دلیل دخالت وی ای آر را نمی فهمم. وی ای آر فقط زمانی که قرار است تصمیم علیه بارسا گرفته شود، دخالت می کند؟ در اسپانیا کاربرد وی ای آر چگونه است؟ اگر قرار است این صحنه ها پنالتی اعلام شود، باید برای همه تیم ها شرایط یکسان باشد.»

 

کومان پس از اتمام بازی هم به کنار خط رفت و منتظر داوران ماند. او خطاب به مارتینس مونوئرا داور بازی هم گفت:« برای چه؟ برای چه؟ تصاویر بازی قبلی ما با ختافه را دیده ای؟ چرا فقط دو دخالت وی ای آر برای ما؟ چرا همیشه وی ای آر علیه بارسلوناست؟»

 

 

 

 

در پی این اتفاقات کمیته انضباطی علیه کومان پرونده تشکیل داده و سرمربی هلندی باید منتظر جریمه باشد. این جریمه احتمالا مالی(600 تا 3000 یورو) است و در بدترین حالت با یکی دو جلسه محرومیت روبرو خواهد شد. رای کمیته بین سه تا 4 هفته اعلام خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا