ورزشی

کیفیت پخش تلویزیونی در تبریز استثنائی خواهد شد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717202/41

زمان: 22:23  
1399/08/13

بازدید: 6,639

قول مدیرعامل باشگاه تراکتور به هواداران؛ 

مدیرعامل باشگاه تراکتور می‌گوید تا بهمن ماه کیفیت پخش تلویزیونی مسابقات تیم فوتبال باشگاه خیلی بهتر از سال های گذشته خواهد بود.

به گزارش “آلانه”، معمولا بازی‌هایی که خارج از استان تهران برگزار می‌شود، با کیفیت پایین‌تری به گیرنده‌های تلویزیونی در خانه‌ها می رسد و این مشکل در دیدار برگشت استقلال و فولاد خوزستان در لیگ نوزدهم و همینطور مسابقه برگشت پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان به وضوح دیده شد؛ مشکلاتی که به دلیل سخت افزارهای موجود برای ضبط و انتقال این تصاویر در این ورزشگاه‌ها است.

در تبریز هم شرایط همین‌گونه است و معمولا هواداران تراکتور کیفیت خوبی از بازی های خانگی این تیم دریافت نمی‌کنند. این موضوعی بود که علیپور مدیرعامل باشگاه تراکتور  در آخرین مصاحبه خود به آن پرداخت و با اشاره به درخواست هواداران بیان کرد:« شنیدن صدای شما هواداران، ما را تشویق می‌کند تا نسبت به درخواست‌های‌تان بی توجه نباشیم. هواداران مکرراً درخواست می‌کردند که دیدارهای خانگی تراکتور با کیفیت بالا پخش شود و ما هم مکاتباتی با مدیرکل صداوسیمای استان داشتیم که از ایشان بابت پاسخ سریع‌شان تشکر می‌کنم. ما روز گذشته هم به صداوسیمای آذربایجان شرقی رفتیم و در این جلسه صحبت‌های خوبی مطرح شد.»

او در مورد این موضوع ادامه داد:« طبق فرموده‌های آقای صفری، قراردادی که برای پخش مسابقات خانگی تراکتور منعقد شده با تأسیسات موجود در کشور آلمان برابری می‌کند و این نوید را می‌دهد که هواداران تراکتور از بهمن ماه صاحب یک سیستم پخش تلویزیونی استثنایی خواهند شد.» 

مدیرعامل باشگاه تراکتور با اشاره به درخواست صدا و سیمای تبریز برای بهبود کیفیت تصاویر تلویزیونی گفت:« مسئولان صداوسیما یک پیشنهادی برای بهبود کیفیت دوربین‌ها هم داشتند و یک مبلغی هم گفتند. ما در مجموعه خودمان و با نظر مالک باشگاه که در این موارد هم پیش قدم است، روی این مسائل متمرکز شویم.» 

حرف های پایانی مدیرعامل تراکتور این نوید را به هواداران و اهالی فوتبال داد که از لیگ بیستم شاهد کیفیت بالاتری خواهند بود و حرف هایش را اینطور پایان داد:« بنا به درخواست هواداران، بهبود کیفیت عمومی ورزشگاه یادگار امام (ره) مورد نظر قرار گرفت و بازدیدی از این استادیوم داشتیم. تصمیماتی هم در این خصوص گرفته شد که امیدوارم از نخستین پخش تلویزیونی، هواداران شاهد این تغییرات و اتفاقات خوب باشند.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا