ورزشی

کدام خرید استقلال ستاره لیگ بیستم می‌شود؟

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، در حالیکه تا میانه فصل نقل و انتقالات تکلیف نیمکت استقلال برای لیگ بیستم نامشخص بود، اما در این بین مدیران استقلال در بازار نقل و انتقالات فعال بودند و موفق شدند 7 خرید خوب داشته باشند تا تیم آبی ها برای لیگ بیستم، کامل تر شود.

محمدرشید مظاهری سنگربان تیم ملی و فصل گذشته تراکتور یکی از خریدهای پر سر و صدای آبی ها بود. او با جنجال فراوان به تهران آمد که با شکایت باشگاه تبریزی همراه شد و در حالیکه چند روزی به شروع لیگ نمانده، هنوز حکم دعوای حقوقی مظاهری و تراکتور صادر نشده است.

محمدحسین مرادمند مدافع خوب شهرخودرو در فصل گذشته دیگر خرید پر سر و صدای استقلال بود. بازیکنی که با پرسپولیس نیز مذاکره داشت. متین کریم زاده جوان و 22 ساله نیز در فصل گذشته در بازی های تیم ملی امید درخشان ظاهر شد و با وجود سن کم، 18 بار برای پارس جنوبی در لیگ برتر به میدان رفت،  دیگر خرید آبی ها برای جناح چپ بود.

 

 

 

سیداحمد موسوی، مدافع راست فصل گذشته گل گهر و بابک مرادی، وینگر چپ پای فصل گذشته ماشین سازی دو خرید دیگر استقلال بودند. مهدی مهدی پور، هافبک فصل قبل ذوب آهن نیز توسط مدیران استقلال به خدمت گرفته شد تا میانه زمین آبی ها قوی تر از قبل شود.

جنجالی ترین خرید امسال لیگ بیستم، قطعا محمد نادری است. بازیکنی که عضو تیم کورتریک بلژیک است ولی دو فصل به صورت قرضی در پرسپولیس بازی کرد و با این تیم به قهرمانی لیگ برتر رسید. او به استقلال آمد تا سمت چپ استقلال، یکی از پرمهره ترین فصل های خود را تجربه کند.

در حالیکه از گوشه و کنار شنیده می شود استقلالی ها به دنبال جذب بازیکنان دیگری هستند و نام هایی همچون محسن مسلمان و بختیار رحمانی پیرامون این باشگاه شنیده می شود شما مخاطبان آلانه با ارسال نظرات خود به ما بگوئید که به نظر شما از میان 7 خرید امسال استقلال، کدام بازیکن می تواند عصای دست فکری و کادرفنی شود و به نوعی ستاره بازار نقل و انتقالات استقلال لقب بگیرد؟

 

 

خرید های تابستان 1399 استقلال به این شرح است:

محمدرشید مظاهری – محمدحسین مرادمند – متین کریم زاده – سیداحمد موسوی – بابک مرادی – مهدی مهدی پور – محمد نادری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا