ورزشی

مارکا و افشای جزئیات قرارداد پدیده 17 ساله با بارسا

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، پدری گونزالس زمستان گذشته از لاس پالماس به بارسلونا پیوست. او نیم فصل را قرضی در باشگاه لاس پالماس بازی کرد و از تابستان به بارسا ملحق شد. ابتدا تصور می شد این هافبک 17 ساله که او را با اینیستا قیاس می کنند، به تیمی دیگر قرض داده خواهد شد ولی او در تمرینات پیش فصل توانست نظر رونالد کومان سرمربی بارسلونا را به خود متقاعد کند و در نهایت ماندنی شد.

 

 

 

 

پدری که از کودکی هوادار بارسلوناست، شروعی عالی هم در این تیم داشته و بسیاری را نسبت به آینده خود امیدوار کرده است. بارسا برای جذب او تنها 6 میلیون یورو هزینه کرده اما طبق ادعای مارکا این مبلغ می تواند به 22 میلیون یورو افزایش پیدا کند.

تا به اینجا باشگاه کاتالان 5 میلیون یورو به صورت ثابت و یک میلیون یورو متغیر به لاس پالماس پرداخت کرده اما اگر پدری در فصل جاری بتواند 25 بازی برای بارسا انجام دهد، 4 میلیون یورویی دیگر نیز به لاس پالماس پرداخت خواهد شد. البته پدری حداقل باید 45 دقیقه در میدان باشد. 

او تا همینجا در دو بازی حساس برابر رئال و یوونتوس در ترکیب ثابت بوده و کاملا محتمل است که بیش از 25 بازی برای بارسا انجام دهد.

 

 

 

 

در صورت حضور در تیم ملی اسپانیا نیز بارسا 2 میلیون یوروی دیگر برای پدری به لاس پالماس پرداخت می کند.

 

قرارداد پدری تا 2022 اعتبار دارد و باشگاه می تواند به صورت اختیاری دو سال دیگر نیز قرارداد را یکطرفه تمدید کند. در این صورت رقم نهایی انتقال پدری به 22 میلیون یورو خواهد رسید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا