ورزشی

ماجرای معاوضه نافرجام آندو و مسلمان!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، پس از منتشر شدن مصاحبه محسن مسلمان در “شبکه اینترنتی آنتن”، که در بخشی از حرف‌هایش در رابطه با زمان پیوستنش به پرسپولیس صحبت کرده بود، سعید آذری دقایقی پیش در لایوی اینستاگرامی در اینباره صحبت کرد و توضیحاتی ارائه داد.

مسلمان در مصاحبه خود از قول آذری اینطور صحبت کرد:« در آن زمان آقای آذری به من گفت تو می توانی رایگان به استقلال بروی اما اگر به پرسپولیس بروی باید این قدر پول بدهی. نمی دانم چرا این را می گفت و من رفتم باشگاه استقلال با آقای قلعه نویی صحبت کردم. اگر به خاطر داشته باشید در مصاحبه‌های بعد از آن هم چندین بار گفت که من محسن مسلمان و کاوه رضایی را نتوانستم بگیرم. در نهایت آقای آذری رضایت داد که بروم.» 

آذری در لایو اینستاگرامی خود حرف هایش را با اشاره به باشگاه هایی که در آنها کار کرده آغاز کرد و گفت:« من با هیچ باشگاهی دشمنی ندارم و هیچ باشگاهی هم برایم اولویت ندارد. من در نساجی مازندران هم یکسال بوده ام  و به همه هواداران این تیم عشق می ورزم. مدتی هم در سمنان بودم و عاشق مردم سمنان هستم. در ذوب آهن هم بوده ام و دست همه مردم اصفهان را می بوسم و اگر پیشرفتی بوده به خاطر همین مردم است. در خوزستان هم تلاش می کنم که بار دیگر تیم را به موفقیت برسانم. خوشبختانه مدیران قبلی در اینجا موفق بوده اند و من باید راه آنها را ادامه بدهم. امیدوارم امسال شاهد لیگ پویایی باشیم و بحث کرونا دوباره فوتبال را به تعطیلی نکشد تا شما هواداران و عاشقان فوتبال هم ناراحت نشوید.»  

او سپس با این مقدمه به موضوع مورد اشاره مسلمان در آنتن اشاره کرد و توضیح داد:« امشب بحث محسن مسلمان است. او یکی از بهترین و با اخلاق ترین و با معرفت ترین بازیکنان است که از 13 سالگی به ذوب آهن آمد. جورجویچ، او و چند بازیکن دیگر را کشف و پرورش داد که محسن سرآمد آنها بود. او به تیم ملی هم رفت و همین الان هم خواهان زیادی دارد.»

امروز ویدئویی از طریق آنتن منتشر و صحبت هایی مطرح شده بود که به گذشته برمی گشت. مجبور شدم علیرغم میلم در مورد انتقال محسن صحبت کنم.»

 

 

 

 

آذری ادامه داد: «زمانی که ما می‌خواستیم محسن را منتقل کنیم، سیستمی که یحیی گل‌محمدی پیاده می کرد، سیستم خاصی بود. به هافبک دفاعی نیاز داشت و به همین دلیل اجازه جدایی او را داد. بعد از این صحبت ها، امیرقلعه نویی با من تماس گرفت و از این موضوع مطلع شد. یکی از راه های درآمدزایی باشگاه، فروش بازیکن است. من با امیرخان صحبت کردم و گفتم نرخ انتقال محسن به استقلال، 500 میلیون تومان است. امیرخان معمولا در مباحث مالی دخالتی ندارد و گفت با اقای افشارزاده در این مورد صحبت کنید. بعد من این موضوع را به آقای افشار زاده گفتم. آقای افشار زاده یک مقدار از دست من ناراحت شد؛ چون فوتبال را نمی شناخت.  شاید انتظار داشت بدون حق ترانسفر محسن مسلمان را به استقلال بدهیم. در همین حین از پرسپولیس هم درخواست رسمی آمد. این اتفاقات دقیقا زمانی بود که آندو (آندرانیک تیموریان) هم از استقلال در حال رفتن بود و ما هم یک هافبک دفاعی می خواستیم. ما گفتیم اگر آندو را به ما بدهند، ما محسن را به استقلال می دهیم. سرژیک هم بود؛ خدا او را بیامرزد. با آندو صحبت کردیم ولی این انتقال نهایی نشد. استقلال هم 500 میلیونی که ما درخواست کرده بودیم را نداد. محسن هم بعد از آن با درخواست آقای رویانیان به پرسپولیس منتقل شد و سال های خوبی در این تیم داشت.»

آذری بار دیگر بر موضع خود تاکید کرد و گفت:« من اصلا آدمی نیستم که بازیکن رایگان به تیمی بدهم. ما مدیر هستیم و وظیفه داریم. صحبتی که محسن کرد، یک احساس و برداشت از طرف او بوده است. بعد هم استقلالی ها یک شرایطی برای انتقال محسن در نظر داشتند، که من به محسن گفتم اگر تو را رایگان می خواستند بهتر بود. برداشت محسن درست نبود و در محاسباتش دچار دوگانگی در تصمیم گیری شده بود.» 

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با اشاره به موضوع تبریزی و انتقال او به استقلال حرف هایش را پایان داد:« محسن یک مرد واقعی است و بارها مردانگی و معرفت خودش را ثابت کرده است. این خلاصه چیزی بود که می‌خواستم به شما بگویم. حتی در بحث مرتضی تبریزی بدون اینکه پا پس بکشم، ایستادم و تا ریال آخر حق و حقوق ذوب آهن را گرفتم. این مورد هم مربوط به استقلال بود تا شک و شبهه ای نباشد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا