ورزشی

قلعه نویی به دنبال دیگر مدافع سابق استقلال

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717148/2

زمان: 15:46  
1399/08/13

بازدید: 45,138

گل گهر به دنبال جذب مدافع جوان سایپا است تا تیمش را در لیگ بیستم تقویت کند.

به گزارش “آلانه”، طاها شریعتی مدافع 20 ساله سایپا که بازی های خوب او در جام جهانی نوجوانان در سال 2017 را به خاطر داریم، این روزها مورد توجه امیر قلعه نویی گرفته و او سعی دارد برای تقویت تیمش، شریعتی را به سیرجان ببرد.

 

در همین راستا، گل گهری ها برای به خدمت گرفتن این مدافع جوان و آینده دار، حاضر شده اند تا مبلغ 300 میلیون تومان که هزینه بند آزادسازی این بازیکن است را پرداخت کرده تا شریعتی در لیگ بیستم، زیر نظر امیر قلعه نویی کارش را ادامه دهد.

طاها شریعتی خامنه که پرورش یافته باشگاه مقاومت در رده‌های پایه فوتبال ایران است، پس از درخشش در جام جهانی نوجوانان هند به استقلال پیوست ولی در شرایطی که انتظار می‌رفت منصوریان و توفیقی که تصمیم‌سازان آن مقطع باشگاه استقلال بودند، قراردادی بلندمدت با او امضا کنند، بازیکنانی نظیر پادوانی و منتظری ترجیح داده شدند و شریعتی هم پس از یکسال حضور در استقلال و در سن ۱۷ سالگی تصمیم به جدایی گرفت و با قراردادی ۵ ساله به سایپا پیوست.

پیش از این نیز گفته می شد که پس از جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس، مسئولین این باشگاه به دنبال جذب شریعتی هستند تا او را جانشین مدافع تازه جدا شده خود کنند ولی بنا به دلایلی این انتقال شکل نگرفت تا اکنون شریعتی در آستانه حضور در سیرجان و پوشیدن پیراهن گل گهر قرار بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا