ورزشی

سه غول اروپایی به دنبال شکار هم‌تیمی جهانبخش

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717096/50

زمان: 11:00  
1399/08/13

بازدید: 1,111

سه باشگاه اتلتیکو مادرید، بایرن مونیخ و سویا به دنبال جذب طارق لامپتی ستاره برایتون هستند ولی این تیم انگلیسی امیدوار است بتواند بازیکنش را فعلاً در برایتون نگه دارد.

به گزارش “آلانه”، طارق لامپتی 20ساله پدیده معرفی شده توسط برایتون در فصل جدید بوده. این پیستون-دفاع راست در ماه ژانویه گذشته از چلسی به برایتون منتقل شده بود. از جدیدترین درخشش های لامپتی می توان به گلزنی او مقابل تاتنهام در جریان شکست 2-1 یاران جهانبخش اشاره کرد.

 

 

روزنامه دیلی میل انگلیس می‌گوید سه باشگاه بایرن مونیخ، سویا و اتلتیکو مادرید به دنبال جذب پدیده انگلیسی هستند. بایرن مونیخ و سویا از مدتی پیش از تمایل خود برای جذب او خبر داده بودند و به گزارش دیلی میل‌، اتلتیکو جدیدترین تیمی است که طارق را هدف گرفته است.

 

 

قرارداد انتقال لامپتی از چلسی به برایتون سه ساله بوده و این باشگاه انگلیسی که متوجه تمایل باشگاه های بزرگ اروپایی به خرید او شده قصد دارد با ارائه یک قرارداد جدید به پدیده خود او را برای ماندگار شدن متقاعد کند.

 

گراهام پاتر سرمربی برایتون امیدوار به حفظ طارق لامپتی در تیمش

 

لامپتی در بازی این هفته مقابل تاتنهام اولین گل خود برای برایتون را به ثمر رساند تا نشان بدهد به عنوان یک وینگر راست با وظایف بیشتر تدافعی چه قابلیتی برای حضور در سناریوهای تهاجمی تیمش هم دارد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا