ورزشی

رکورد منفی تاریخی لیگ قهرمانان در انتظار رئال

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه” رئال مادرید امشب در دیداری مرگ و زندگی به مصاف اینتر خواهد رفت. مادریدی ها میزبان هستند و باید از سد اینتر عبور کنند تا همچنان شانس صعود به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را داشته باشند.

گل دقیقه پایانی کاسیمیرو برابر گلادباخ اجازه نداد تا رئال مادرید برای اولین بار در تاریخش 4 بازی متوالی خود در لیگ قهرمانان را ببازد. رئال دو بار برابر سیتی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان و نیز بازی برابر شاختار مغلوب شده بود.

 

 

 

 

رئال مادرید حالا در آستانه یک رکورد منفی دیگر در لیگ قهرمانان قرار دارد. کهکشانی ها در سه بازی خانگی متوالی خود در لیگ قهرمانان نتوانسته اند پیروز شوند و اگر برابر اینتر هم متوقف شده یا مغلوب شوند، برای اولین بار در 4 بازی متوالی خانگی لیگ قهرمانان نتوانسته اند حتی یک برد کسب کنند.

تساوی 2-2 برابر پی اس جی، شکست 1-2 از سیتی و شکست 2-3 ازشاختار دونتسک همگی در خانه، رئال را در معرض یک رکورد بد قرار داده اند.

عجیب اینکه رئال پس از جدایی رونالدو، از 11 بازی خانگی اخیر خود در لیگ قهرمانان تنها موفق به کسب سه پیروزی برابر رم، ویکتوریا پلژن و گالاتاسرای شده است.

 

 

 

 

رئال سه بار دیگر نیز در آستانه رکورد منفی عدم برد در 4 بازی خانگی متوالی در لیگ قهرمانان قرار داشته ولی هر بار توانسته مانع به ثبت رسیدنش شود. فصل گذشته که با شکست 6-0 گالاتسرای خنثی شد و فصول 00-1999 و 02-2001 که هر دو بار رئال در نهایت توانست قهرمان چمپیونزلیگ شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا