ورزشی

روز تعیین سرنوشت پیکان

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717132/57

زمان: 14:22  
1399/08/13

بازدید: 1,894

صحبت‌های عبدالله ویسی در برنامه فوتبال برتر پس از توافقی که او با مدیران بالادستی شرکت ایران خودرو انجام داده بود کمی عجیب بود.

به گزارش “آلانه”، عبدلله ویسی پس از کشمکش‌های طولانی با مدیران پیکان، در شرایطی از سوی آنها از این شغل کنار گذاشته شده که ظاهرا تمایل دارد در کار خود در پیکان ادامه دهد. اما پس از انتشار اخباری مبنی بر جدایی وی از باشگاه پیکان، او مسیر دیگری را برای ادامه همکاری با این باشگاه برگزیده است؛ حرف هایی که خودش در برنامه فوتبال برتر به زبان اورد و از صحبت با رییس کارخانه و درایت او در جمع کردن ماجرا سخن به میان اورد.

ارائه این صحبت‌ها از سوی عبدالله ویسی در حالی که فوتبال ایران بیش از گذشته تحت تاثیر تصمیمات غیر فوتبالی و توافقات بالادستی قرار دارد، عجیب به نظر می رسد. این مربی با تجربه فوتبال ایران که دوره دوم حضور خود در پیکان را پشت سر می گذارد و توانست فصل پیش این تیم را در لیگ برتر نگه دارد، درباره اختلافات خود با مدیریت پیکان اعلام داشت که آنها می خواستند به وی بازیکن تحمیل کنند.

این صحبت‌ها که رویارویی مستقیم و مشکلات او با مدیرعامل پیکان و احتمالا هیئت مدیره را نشان می دهد احتمالا راه را برای همکاری دو طرفه خواهد بست و اگر هم رییس کارخانه ایران خودرو قصد حفظ ویسی را داشته باشد به آن معناست که عمر مدیریت فعلی پیکان در این مجموعه به پایان رسیده است.

در واقع ویسی که حضور خود در این باشگاه را به مدیران ارشد محموعه ایران خودرو گره زده، بهتر بود در این زمینه کمی خوددارتر باشد تا در شرایطی که قرار است امروز تکلیف ادامه همکاری او با باشگاه پیمان به صورت کامل روشن شود کارخانه مجبور به انتخاب یکی از دو طرف نباشد . اما حالا تصمیمات به سمتی خواهد رفت که یکی از طرفین میدان را خالی کند.

همانطور که گفته شد قرار است سرنوشت نیمکت پیکان امروز به صورت رسمی اعلام بشود و باید دید در نهایت کدام طرف در صفحه این شطرنج باقی خواهند ماند؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا