ورزشی

رئیس موقت بارسا: مسی امتیاز ویژه نخواهد داشت

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717099/50

زمان: 11:20  
1399/08/13

بازدید: 20,623

رئیس موقت بارسلونا کارلس توسکتس می‌گوید در مساله کاهش دستمزد بازیکنان این تیم، امتیاز ویژه‌ای برای لیونل مسی در نظر گرفته نخواهد شد.

به گزارش “آلانه”، درحالیکه بارسلونا قصد دارد بازیکنان خود را به پذیرش بزرگترین کاهش دستمزد بازیکنان فوتبال در اروپا متقاعد کند کارلس توسکتس رئیس موقت باشگاه می‌گوید در این مساله امتیاز ویژه‌ای برای لیونل مسی در نظر گرفته نخواهد شد.

 

 

باشگاه بارسلونا سعی دارد با مذاکره با بازیکنانش آنها را به کاهش دستمزدهایشان ترغیب کند چرا که به دلیل بحران مالی ناشی از اپیدمی کرونا، باشگاه وضعیت بغرنجی پیدا کرده و حتی ممکن است با خطر ورشکستگی مواجه شود.

 

بارسلونا بعد از استعفای یوسپ ماریا بارتومئو و هیات مدیره‌اش در حال حاضر توسط یک هیات مدیره موقت اداره می‌شود که کارلس توسکتس به عنوان رئیس موقت آن انجام وظیفه می‌کند. توسکتس که امیدوار است انتخابات ریاست باشگاه در حوالی کریسمس انجام شود می‌گوید کاهش دستمزدها برای بارسا ضروری است ولی باشگاه قصد ندارد برای ابرستاره اش لیونل مسی در این مورد امتیازی به خصوص قائل شود.

 

رئیس موقت بارسلونا در این باره گفت: ” معتقدم می‌توانیم در این مورد به توافق برسیم. به نظر می رسد از طرف بازیکنان اراده برای توافق وجود دارد. ما نمی خواهیم از کسی پول در بیاوریم بلکه هدف مان تنظیم دستمزدها است تا بتوانیم در زمان مقرر حقوق بازیکنان را پرداخت کنیم. با توجه به شرایط‌، این عملی‌ترین پیشنهاد موجود است”.

 

 

توسکتس در ادامه صحبتهایش به لیونل مسی اشاره کرد و گفت: ” نمی‌توانیم پیشنهاد ویژه ای برای مسی ارائه بدهیم. می‌شود برای موارد مشابه ساختارهای متفاوتی طراحی کرد ولی نمی‌توان برای یک فرد یا چند فرد امتیازهای ویژه در نظر گرفت. تلاش ما این است که این مساله را با همکاری همه حل کنیم و تلاش ما این است که همه را راضی کنیم. می‌دانیم که اگر نتوانیم درهای استادیوم را باز کنیم درآمدمان حدود 300 میلیون یورو کاهش پیدا می‌کند. حتی اگر درهای استادیوم هم بعداً باز شود دیگر در این فصل کمک چندانی به ما نخواهد شد”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا