ورزشی

گرت بیل حالا هیولای دیگری است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716970/50

زمان: 13:49  
1399/08/12

بازدید: 9,280

پیتر کراوچ

پیتر کراوچ ستاره سابق فوتبال انگلیس و تاتنهام می گوید گرت بیل نسبت به هفت سال پیش که به مادرید پیوست بازیکنی کاملاً متفاوت است.

به گزارش “آلانه”، پیتر کراوچ ستاره سابق فوتبال انگلیس و مهاجم سابق تاتنهام با ستایش از درخشش گرت بیل در بازی دیروز این تیم مقابل برایتون می گوید بیل نسبت به سال 2013 زمانی که تاتنهام را ترک کرد و به رئال مادرید پیوست بسیار پیشرفت کرده و حالا بازیکن دیگری است.

 

 

گرت بیل بعد از هفت سال حضور در رئال مادرید امسال تابستان این تیم را ترک کرد تا با یک قرارداد قرضی یک ساله به تیم سابقش تاتنهام برگردد. بیل در بازی دیروز مقابل برایتون اولین گل خود در بازگشت به تاتنهام را با ضربه سر زد.

 

پیتر کراوچ درباره گرت بیل به بی بی سی گفت: ” گرت بیل از نظر زدن ضربات سر به مراتب بهتر شده است. زمانی که من در تاتنهام با او همبازی بودم گرت سرزن خوبی نبود. بیل کارش را به عنوان دفاع چپ شروع کرد ولی با تلاش زیاد فوتبالش را بهتر و بهتر کرد و در رئال مادرید به بازیکنی در کلاس جهانی تبدیل شد”.

 

 

ستاره سابق تاتنهام در ادامه گفت: ” به نظر من گرت بیل حالا فهمیده با قد بلندی که دارد و با اندام قوی و تکنیک بالایش بهترین مزیت را برای سرزنی دارد. گلی که بیل امروز با سر وارد دروازه برایتون کرد واقعاً زیبا بود”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا