ورزشی

کارگزار استقلال توانایی پرداخت تعهدات را ندارد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال با حضور در برنامه چاپ اول شبکه خبر پاسخگوی سوالات مجری برنامه بود که در خلال این برنامه او اعلام کرد که استقلال ضربه بزرگی از کارگزار این باشگاه خورده است.

خلیل زاده در مورد بحث تأمین منابع مالی باشگاه استقلال گفت: براساس قانون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نمی توانند از منابع دولتی استفاده کنند. هر دو باشگاه کارگزار دارند. ما یک کارگزار داشتیم که تا این لحظه قراردادش را با ما فسخ نکرده است.

وی ادامه داد: قرار بر این بود که بجای شرکت آریا برتر با شرکت فولاد متین قرارداد ببندیم. این شرکت در ابتدا متعهد بود 100 میلیارد تومان به باشگاه پرداختی داشته باشد که این مبلغ در ادامه به 50 میلیارد تومان رسید و تا امروز نزدیک به 7 میلیارد تومان به ما پرداخت کرده است که این مسئله آسیب بزرگی را به باشگاه استقلال وارد کرده است.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه آیا از این شرکت شکایتی انجام شده است یا خیر، پاسخ داد: ما هنوز در این زمینه از این شرکت شکایتی نکرده ایم. در زمان مدیریت دکتر سعادتمند به این شرکت اخطار داده شد و در هیئت مدیره نیز مصوبه صادر شد که این قرارداد فسخ شود و فعلا در این وضعیت قرار داریم.

وی در مورد اینکه چه کسی این کارگزاری را به باشگاه معرفی کرده است، گفت: این کارگزاری پیشنهاد آقای سعادتمند بود و بنده مخالف این قرارداد بودم و در این زمینه مقاومت کردم که این قرارداد منعقد نشود. ما در قراردادمان یک سری تعهداتی نسبت به یکدیگر داریم. در این قرارداد یک جدول پرداختی داریم که باید انجام می شد. اینکه چرا این جدول پرداختی در پرسپولیس انجام شده ولی در استقلال نشده را اطلاعی ندارم.
وی ادامه داد: زمانی که این پرداختی ها به باشگاه انجام نشده است، عملا به استقلال آسیب می رساند و پرداختی های باشگاه را به خطر می اندازد و اتفاقاتی نظیر باز نشدن پنجره و افزایش بدهی های باشگاه رخ می دهد. 

خلیل زاده در مورد اینکه هواداران استقلال و حتی عوام و خواص اعتقاد دارند که این روزها پرسپولیس بیشتر مورد توجه وزارت ورزش است، راجع به همین موضوعات است که هیئت مدیره پرسپولیس برای انتخاب کارگزار تصمیم درست تری نسبت به هیئت مدیره استقلال گرفته است، پاسخ داد: در رابطه با کارگزار شما می توانید در این زمینه در سطح رسانه ها و مطبوعات رصد کنید. مدیران جهان فولاد انسان های بسیار شریفی هستند. اگر در آن روز بنده مخالف امضای این قرارداد بودم، به این دلیل بود که عقبه این قرارداد را می دیدم که این شرکت توانایی این پرداخت را ندارد و در این زمینه نیز مصاحبه کردم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا