ورزشی

سیمئونه: لوئیس سوارز مرد کلیدی اتلتیکو است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717046/29

زمان: 22:10  
1399/08/12

بازدید: 3,010

در نشست خبری بازی با لوکوموتیو

دیه گو سیمئونه سرمربی اتلتیکو تایید کرد که با جذب لوئیس سوارز تاکتیک های هجومی تیمش را تغییر داده است.

به گزارش “آلانه”، فردا از هفته سوم دور گروهی لیگ قهرمانان اتلتیکو مادرید در زمین لوکوموتیو مسکو به میدان خواهد رفت.  تیم تحت هدایت دیه گو سیمئونه از دو بازی قبلی خود یک برد و یک شکست کسب کرده و به پیروزی در زمین حریف روس نیاز حیاتی دارد. پیروزی بر اوساسونا نیز روحیه مضاعفی به اتلتیکو بخشیده است.

 

 

 

 

دیه گو سیمئونه در نشست خبری این بازی گفت:« برابر تیمی سختکوش و قوی بازی داریم. آمار وارقام این تیم در 14 بازی اخیر به خوبی این ادعا را ثابت می کند. شکست های لوکومتیو هم با تداقل گل بوده است و همیشه جدالی نزدیک را با حریفان شان داشته اند. برابر چنین تیمی باید به گونه ای بازی کنیم که تحت تاثیر برنامه های مان قرار بگیرد و به این ترتیب بتوانیم به هدفمان یعنی پیروزی برسیم.»

 

اتلتیکو که تابستان لوئیس سوارز را جذب کرده، اکنون با سبکی جدید به خصوص در حمله بازی می کند. سیمئونه در این رابطه گفت:« معقتدم با جذب سوارز به نوعی باید تغییراتی در سبک بازی مان ایجاد می کردیم. با موراتا و کاستا در خط حمله که خصوصیاتی متفاوت داشتند، طبعا سیستم ما به گونه ای دیگر بود. لوئیس اما به این نیاز دارد تا بازیکنان بیشتری اطرافش باشند. او همیشه فضاهایی را پیدا می کند که بتواند به حریف ضربه بزند و ما باید این فضاها را برای او ایجاد کنیم.»

 

 

 

 

سیمئونه در ادامه صحبت هایش در مورد سوارز گفت:« لوئیس بازیکن کلیدی ما محسوب می شود. خصوصیات سوارز مرا مجبور کرد تا برای استفاده از توانایی هایش و تقویت هرچه بیشتر او، سبک بازی تیم را اندکی تغییر دهم. زمانی ما رادامل فالکائو را داشتیم و طبعا با روشی دیگر بازی می کردیم. با دیه گو کاستا و موراتا نیز به همچنین و حالا با سوارز باید شرایطی مناسب را برای او در حمله فراهم کنیم. همه باید در این مورد به یک هماهنگی خوب برسیم.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا