ورزشی

سعید آقایی در حال نوشیدن اب تهران! (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716901/57

زمان: 08:15  
1399/08/12

بازدید: 46,449

سعید آقایی یکی از بازیکنانی بود که در دیدار گل‌گهر و پرسپولیس شایعاتی در موردش پیش آمد.

به گزارش آلانه، در دیدار دوستانه بین تیم‌های گل‌گهر و پرسپولیس که با برتری سرخ‌پوشان به پایان رسید، شایعاتی در خصوص درگیری سعید آقایی و امیر قلعه‌نویی منتشر شد. در این شایعات گفته شد این دو که فصل گذشته و در تیم سپاهان کنار یکدیگر بوده‌اند به درگیری لفظی پرداخته‌اند. در این شایعات عنوان شد که امیر قلعه‌نویی به آقایی گفته “آب تهران را خوردی و حالی از ما نمی‌پرسی”

قلعه‌نویی ساعاتی بعد شدیدا این شایعات را تکذیب و اعلام کرد آقایی را مانند پسرش دوست دارد. مدافع چپ پرسپولیس نیز ضمن تکذیب این موضوع از رابطه خوب خود با سرمربی سابقش سخن گفت.

 

اما امروز ویدیویی در فضای مجازی پخش شد که نشان می‌دهد حرفی که قلعه‌نویی به آقایی زده واقعیت داشته و تفاوتش این بوده که این موضوع در فضایی دوستانه رخ داده است. سه بازیکن پرسپولیس برای کسب اجازه و احوال‌پرسی به سمت قلعه نویی می‌روند و سرمربی گل‌گهر پس از خوش و بش گرم، برای آنها در رقابت‌های آسیایی آرزوی موفقیت می‌کند. قلعه‌نویی پس از خوش و بش با امیری، رو به آقایی می‌گوید: سعید چطوری؟ آب تهران را خوردی و حالی از ما نمی‌پرسی. که بعد از آن آقایی به سرمربی سابق خود ادای احترام می‌کند و در فضای صمیمی این بازیکنان از قلعه‌نویی خداحافظی و برای مسابقه دوستانه آماده می‌شوند.

 

موضوع آب تهران که ساعتی برای قلعه‌نویی و آقایی حاشیه ساز شد، سوژه پرسپولیسی‌ها شده و حالا هر وقت آقایی می‌خواهد گلویی تازه کند، جمله‌ی قلعه‌نویی در ذهن متبادر می‌شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا