ورزشی

زکی‌پور: حرف‌های زیادی دارم، اما الان وقتش نیست

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716968/39

زمان: 13:47  
1399/08/12

بازدید: 9,070

از کودکی آقای قلعه نویی را دوست داشتم

مدافع پیشین استقلال می گوید حرف های زیادی برای گفتن دارد اما الان زمان مناسبی برای مطرح کردنش نیست.

به گزارش “آلانه”، میلاد زکی پور که امروز با حضور در باشگاه استقلال رسما قراردادش را فسخ کرد تا به گل گهر سیرجان برود، درباره جدایی از آبی پوشان بیان کرد: جدایی از استقلال خیلی سخت است. دلم برای این تیم و هوادارانش تنگ می شود. متاسفانه طی چند روز گذشته با آقای فکری صحبت کردم و خواستم که برای آینده فوتبالم جدا شوم و به تیم دیگری بروم. امروز کارهای فسخ قراردادم را انجام دادم تا به تیم دیگری بروم.

وی ادامه داد: فسخ قراردادم را گرفتم و باید به هیات فوتبال بروم تا آن را ثبت کنم.

مدافع پیشین استقلال درباره فشارهایی که در 4 سال گذشته روی او بود، گفت: همیشه همه کسانی که می خواهند بروند حرف های زیادی می زنند. من هم حرف های زیادی دارم اما بهتر است گفته نشود. چون من بازیکن علی آقا منصوریان هستم. او همیشه اخلاق را اولویت قرار می دهد. من هم این را سرلوحه ام قرار دادم. ناراحت هستم بابت فشارهایی که روی من ایجاد کردند ولی حرفی نزنم بهتر است.

زکی پور درباره کار کردن با امیر قلعه نویی در گل گهر سیرجان تاکید کرد: فسخ قراردادم را برای باشگاه گل گهر سیرجان گرفتم. غیر از این تیم جای دیگری نمی روم. خودم هم دوست دارم زیر نظر امیرخان قلعه نویی کار کنم. از بچگی او را دوست داشتم و می خواهم از او یاد بگیرم. مهم تر از همه اینکه او استقلالی است و امیدوارم بتوانم توانایی هایم را نشان بدهم و برای گل گهر مثمرثمر باشم.

وی در پایان افزود: دست هواداران استقلال درد نکند. با همه بدی ها و خوبی ها حمایتم کردند، تحمل کردند و امیدوارم دوباره همدیگر را ببینیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا