ورزشی

زمان احتمالی جدید برای انتخابات ریاست بارسلونا

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717047/29

زمان: 22:25  
1399/08/12

بازدید: 2,229

کارلس توسکتس رئیس کمیته راهبردی باشگاه بارسلونا امروز در مورد زمان جدید انتخابات باشگاه صحبت کرد.

به گزارش “آلانه”، چندی پیش جوزپ ماریا بارتومئو رئیس سابق بارسا اعلام کرده بود که ماه مارس انتخابات ریاست باشگاه برگزار خواهد شد اما دوران کار او در بارسا هفته گذشته به اتمام رسید و او مجبور به استعفا شد.

کارلس توسکتس به همراه چند عضو دیگر باشگاه این روزها به عنوان کمیته ریاست باشگاه اداره امور را برعهده گرفته اند و این کمیته باید زمانی جدید برای انتخابات را تعیین کند.

 

 

Elecciones en Navidad

 

 

توسکتس در این رابطه گفت:« این روزها تمام تمرکز ما روی مسائل اقتصادی است ولی قطعا تعیین یک زمان مناسب برای انتخابات را هم مد نظر داریم. برنامه اولیه این است که اگر مسئولان بهداشت کاتالونیا موافق کنند، در تعطیلات کریسمس انتخابات را برگزار کنیم. این مجوز صادر شود، زمان دقیق را اعلام خواهیم کرد.»

 

ورشکستگی بانکی بارسا:« تا سه روز دیگر مهلت داریم تا در مورد کاهش دستمزد بازیکنان و دیگر دپارتمان ها به توافق برسیم. شرایط مالی باشگاه اصلا خوب نیست و کاهش هزینه ها اهمیت خیلی بالایی دارد. خوشبینم که در نهایت با بازیکنان به توافق برسیم. ما در دو جبهه مشغول فعالیتیم. اول کاهش هزینه ها و دوم درآمدزایی که در باشگاه دیده نمی شود و وجود ندارد.»

 

خرید زمستانی:« اگر بتوانیم بازیکن بفروشیم و هزینه ها را کاهش دهیم، چرا که نه.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا