ورزشی

رفتار اخلاق مدارانه مالک باشگاه نساجی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717029/34

زمان: 20:17  
1399/08/12

بازدید: 16,679

با حضور رضا حدادیان در باشگاه نساجی این باشگاه شان و شخصیتی خوبی گرفته است و یکی از دلایل نتیجه گیری این تیم در فصل گذشته همین بوده است.

به گزارش “آلانه”، یکی از حسن های باشگاه نساجی این است به اندازه توان مالی با بازیکن قرارداد امضاء می کند و سعی می کند پرداختی ها را در همان موعدهای تعیین شده با بازیکنان پرداخت کند و این روند در فصل گذشته آنقدر خوب بود که علیرضا حقیقی در برنامه فوتبال برتر گفت بدون اینکه به باشگاه حرفی بزنیم دستمزد و پاداش به حساب ما واریز می شود و بارها و بارها شده که به یکباره متوجه شده ایم دستمزدها و پاداش ها به حساب ما واریز شده است.

 

باشگاه نساجی اما در فصل جاری قصد دارد به یک رفتار اخلاق مدارانه دست بزند؛ در شرایطی که قرارداد مجتبی ممشلی با نساجی به پایان رسیده این باشگاه قصد دارد قرارداد این بازیکن را تمدید کند. این بازیکن فصل گذشته و در بازی دور برگشت با سپاهان رباطش پاره شد و طبیعتا نیاز به زمان دارد تا دوباره آماده حضور در میادین شود. در حالی که تعهد باشگاه نساجی از نظر قانونی نسبت به این بازیکن به پایان رسیده باشگاه نساجی قصد دارد قرارداد این بازیکن را تمدید کند تا بدون دغدغه خاطر آماده بازگشت دوباره به ترکیب این تیم شود. البته باید به این نکته اشاره کرد مجتبی ممشلی در فصل های حضور در نساجی یکی از بهترین و بی حاشیه ترین بازیکنان این تیم بود.

 

رضا حدادیان – مالک باشگاه نساجی امروز در تمرین نساجی جویای احوال مجتبی ممشلی شد و به این بازیکن یادآور شد که قراردادش به طور حتم از سوی باشگاه تمدید خواهد شد. این یک رفتار اخلاق مدارانه است. به خصوص در فوتبال ایران که باشگاه ها به بازیکن مصدوم اصلا توجهی نمی کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا