ورزشی

درخواست عجیب و اضافی شفر از استقلال

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716939/56

زمان: 11:35  
1399/08/12

بازدید: 38,305

رئیس هیئت مدیره استقلال اعلام کرد که کل طلب شفر پرداخت شده ولی او می گوید باید هزینه قرارداد پسرش نیز پرداخت شود.

به گزارش “آلانه”، اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال با حضور در شبکه خبر اعلام کرد که کل طلب شفر پرداخت شده و ما مشکلی بابت باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی نداریم و این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

خلیل زاده در مورد ماجرای پرداخت بدهی های شفر گفت: گذشته از اینکه پرداختی نسبت به آقای شفر داشته ایم، 594 هزار دلار در چند مرحله به حساب وکیل ایشان در کرواسی واریز شده است، 50 هزار دلار برای بازگشت میلیچ و 315 هزار دلار برای بازگشت دیاباته پرداخت کرده ایم.

وی ادامه داد: جمع حساب پرداختی های ما یک میلیون و 200 هزار دلار می شود که مبلغ طلب آقای شفر به حساب ایشان نشسته است. ما رسید این پرداختی ها را داریم و اگر تا امروز ایشان به فیفا نامه نزنند و اعلام نکنند که طلبشان پرداخت شده، خودمان در این زمینه اقدام می کنیم و به فیفا نامه خواهیم زد که این طلب را پرداخت کرده ایم.

وی گفت: ما تا آخر وقت اداری امروز منتظر می مانیم تا آقای شفر به فیفا نامه بزند در غیر اینصورت باشگاه به فیفا نامه خواهد زد و مستندات پرداختی را ارسال خواهد کرد. ما دو روز گذشته را به این دلیل از دست دادیم چرا که تعطیلات آخر هفته اروپایی بود. ما مشکلی بابت باز کردن پنجره نقل و انتقالاتی نداریم چرا که ما طلب هایمان را پرداخت کرده ایم.

خلیل زاده در مورد اینکه پس چرا با وجود پرداخت طلب شفر پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه باز نشده است، گفت: یک مشکلی در این زمینه وجود دارد که به پسر آقای شفر بازمیگردد. ساشا شفر در این مدت به عنوان دستیار یا کارمند باشگاه مشغول به کار بودند ولی ایشان مجوز این کار را نداشته و ظاهرا قراردادی هم در این زمینه داشته و حتی از باشگاه نیز شکایت کرده است. 

وی ادامه داد: ظاهرا آقای شفر اعلام کرده است باید مبلغ 130 هزار دلار قرارداد پسر ایشان پرداخت شود. ما در این زمینه به دادگاه CAS شکایت کرده ایم. طلب ساشا شفر در رابطه با باز شدن پنجره هیچ نقشی ندارد و ما در این پرونده محکوم نشده ایم و اگر هم قرار باشد تصمیمی هم در این زمینه گرفته شود، در آینده خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا