ورزشی

خشم روی کین: در یونایتد مرد نمی بینم

کد خبر: 1716934/50

زمان: 11:00  
1399/08/12

بازدید: 13,744

روی کین بعد از شکست یونایتد مقابل آرسنال، انتقادهای تندی علیه بازیکنان یونایتد مطرح کرد و گفت شیاطین سرخ کسی را ندارند که شخصیت رهبری داشته باشد.

به گزارش “آلانه”، بعد از شکست 1-0 منچستریونایتد مقابل آرسنال، روی کین کاپیتان سابق یونایتد از بازیکنان حال حاضر این تیم به شدت انتقاد کرد و گفت آنها شخصیت لازم برای مقابله با شرایط دشوار را ندارند. روی کین همچنین از روحیه بازیکنان یونایتد انتقاد کرده و گفت هیچکدام از آنها شخصیت رهبری ندارند.

 

 

منچستریونایتد با این شکست در رتبه پانزدهم جدول لیگ برتر قرار گرفت و روی کین کاپیتان سابق این تیم که به عنوان کارشناس در شبکه اسکای حضور داشت به تندی از این تیم انتقاد کرده و بازیکنان یونایتد را به فقدان روحیه جنگندگی متهم کرد.

 

روی کین در صحبتهای خود گفت: ” از کسی که در یونایتد بازی می‌کند انتظار می‌رود در مقابل تیم حریف دائماً تهاجمی عمل کند، مدام بدود، به عقب برگردد و حتی یک لحظه آرام نگیرد. شخصیتی که منچستریونایتد به آن معروف است چنین شخصیتی است”.

 

ستاره سابق یونایتد در ادامه گفت: ” من در یونایتد مرد واقعی ندیدم. مردانی که حاضر باشید با آنها در یک سنگر بجنگید و به آنها اعتماد کنید. سر الکس فرگوسن همیشه می گفت کسی که می خواهد بازیکن یونایتد باشد باید شجاعت داشته باشد. شجاعت لزوماً به معنای زدن حریف نیست. شجاعت یعنی شور و شوق داشتن. ما امروز دیدیم که بازیکنان یونایتد گزینه راحت را انتخاب کردند. وضعیت ما نباید اینطور باشد”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا