ورزشی

حسینی: همه کار کردم پزشکان استقلال برگردند اما…

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، طی دو روز گذشته که ماجرای جدایی کادر پزشکی استقلال پیش آمده ، مسائل زیادی در این خصوص مطرح شده است. دکتر امین نوروزی و دکتر کاوه ستوده دو پزشک قدیمی و باتجربه استقلال از اتفاقات فرودگاه قطر و ماجرای جر و بحث 3 بازیکن با آنها دلخور هستند و به همین خاطر راضی به بازگشت نشدند.

این اتفاق در حالی رخ داده که سیدحسین حسینی، محمد دانشگر و فرشید اسماعیلی 3 بازیکن خاطی استقلال در این خصوص در کمیته انضباطی باشگاه هم حضور یافتند و جریمه ای برایشان در نظر گرفته شد. اما این موضوع نیز موجب رفع کدورت نوروزی و ستوده نشد.

در چنین شرایطی برخی افراد در فضای مجازی عامل جدایی دو پزشک باتجربه و قدیمی استقلال را رفتارهای بازیکنان دانستند و به همین خاطر در صفحه های اجتماعی توهین هایی را به آنها کردند. موضوعی که با واکنش سیدحسین حسینی مواجه شده است.

 

 

دروازه بان استقلال دراین خصوص نوشته است: «سلام خدمت همه به نظرم دیگه سکوت کردن بابت اتفاق های فرودگاه کافی است…بنده بازی الاهلی ضربه خوردم و روز قبل بازی پاختاکور به کادر پزشکی اعلام کردم که شرایط خوبی ندارم… با صحبت هایی که شد قرار بر این شد که آن ناحیه را با سوزن بی حسی خیلی قوی بی حس کنند که با 4 آمپول ظهر بازی و 2 تا در رختکن قبل بازی تزریق کردند که باز من گفتم احساس خوبی ندارم که گفتند بازی کن، ما بعد از بازی به همه می گوییم با چه شرایط بدی بازی کردی که متاسفانه بازی را باختیم و خبر مصدومیت من که آمد دوستان خواستند فشار را از روی خودشان بردارند و گفتند من مصدوم نبودم. جالب اینجا است که در فرودگاه گفتند می خواستی بازی نکنی…»

وی ادامه داد: «با همه این حواشی من روز اول از آقای فکری خواستم با آقای نوروزی تماس بگیرند که هم عذرخواهی کنم و هم حاشیه ای برای تیم نباشد. آقای فکری دو بار درخواست کردند ولی دکتر قبول نکردند با من صحبت کنند. به کمیته انضباطی رفتیم جریمه شدیم؛  بازهم قبول نکردند. با آقای ستوده قرار شام گذاشتیم که حواشی تمام شود، بازهم قبول نکردند.»

حسینی صحبت هایش را اینطور به پایان برده است: «خودم به آقای نوروزی پیام دادم باز هم جواب ندادند؛ دیگر باید چی کار می کردم؟ بعد یک مشت آدم از خدا بی خبر این وسط قصدشان توهین و تخریب من است. البته اشکالی ندارد. خدای ما هم بزرگ است. یا علی.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا