ورزشی

ثابت می کنم ارزش پول بایرن را داشتم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717044/42

زمان: 21:49  
1399/08/12

بازدید: 9,094

لوکاس هرناندز:

لوکاس هرناندز، مدافع جوان بایرن مونیخ قصد دارد ارزش های خود را در این باشگاه به اثبات برساند.

به گزارش “آلانه”، یک سال قبل بود که بایرن مونیخ گرانقیمت ترین خرید تاریخ باشگاه خود را انجام داده و با پرداخت 80 میلیون یورو موفق شد لوکاس هرناندز را از اتلتیکومادرید جذب کند. البته اگرچه فصل اول چندان باب میل لوکاس هرناندز پیش نرفته، اما او مدعی شد در آینده قصد دارد پاسخ این اعتماد بزرگ باشگاه را بدهد.

 

 

لوکاس هرناندز گفت: “سال اول حضورم در باشگاه بایرن مونیخ برای من من دشوار بود. اما حالا از اتفاقاتی که رخ دهد نه غمگین هستم و نه ناامید. باشگاه خیلی به من اهمیت داده و فکر می کند و من می خواهم پاسخ خوبی به این اعتماد بدهم. من یک بازیکن تلاشگر و مبارز هستم. بایرن تلاش زیادی برای خرید من انجام داده و مبلغ 80 میلیون یورو نیز به اتلتیکومادرید پرداخت کرد. من باید نشان دهم که باشگاه به خوبی سرمایه گذاری کرده و من لیاقت پوشیدن لباس بایرن مونیخ و دفاع از نشان این باشگاه را دارم. من می خواهم هم در ترکیب تیم عملکرد درخشانی ارائه داده و از نظر فردی نیز موفق ظاهر شوم.”

 

هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ چندی قبل مدعی شد ترجیح می دهد لوکاس هرناندز در پست خط میانی بازی کند، اما این بازیکن توانایی بازی کردن در دفاع کناری را نیز دارد. خود لوکاس هرناندز در این رابطه گفت: “برای من فرقی نمی کند و در هر دو پست احساس خوبی دارم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا