سیاسی

بسیج به پشتوانه میلیون‌ها بسیجی پا به کار آماده محو استکبار جهانی است

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه، روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله سیزده آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی رژیم منحوس و پلید آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره) و سرآغاز خیزش مردم ایران زمین علیه این جرثومه جنایت و دشمن بشریت است.

سیزدهم آبانماه سال ۵۸ معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، اراده خدشه ناپذیر ملت ایران را در کوتاه نمودن ایادی مستکبران به رخ تمامی آزادی خواهان جهان کشید. زهق الباطل را ثابت نمود و آغازی شد بر پایان هیمنه این ابر قدرت پوشالی.

اکنون پس از گذشت بیش از چهل سال از اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی ایران و فائق آمدن بر جاسوسان گرگ صورتی که در لباس میش در لانه شیطان، ایران فروشی می‌کردند، چیزی جز چهره‌ای کریه البته نه فقط در ایران بلکه در بین خیلی کشور‌ها باقی نمانده است.

رژیم شیطانی آمریکا پس از تحمل شکست سخت در حوزه نظامی از تلاش خود در حوزه تهاجم فرهنگی و تحریم‌های ظالمانه اقتصادی ذره‌ای فروگزار نکرده است، اما به اذعان خود سردمداران ملعون آمریکایی این توطئه هایشان نیز در مسیری قرار گرفته که پایانش بن بست است.

جای بسی شگفتی و تاسف است در حالیکه این مظهر ظلم به بشریت همانند مرده‌ای در حال احتضار در واپسین لحظات عمرش در حال دست و پا زدن است سران کم خرد برخی کشور ها، ساده انگارانه حقیقت فانی بودن آن را باور نداشته و با همراهی این رژیم ملعون به دنبال راه نجاتی برای رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی هستند که رهبر فرزانه انقلاب نابودیش قطعیش را مژده داده است.

سازمان بسیج مستضعفین به پشتوانه میلیون‌ها بسیجی آماده، پا به کار و گوش به فرمان ولایت در جهت محو استکبار، اتمام ظلم و جنایت در جهان و آزادی به دور از ابر قدرت‌های ظالم شرق و غرب دنیا، ذره‌ای از تلاش و خدمت صادقانه به این مرز و بوم دست برنداشته و بسیجیان مخلص این آب و خاک تا آن روز آرام نمی‌گیرند و تا پیروزی ملت‌های مظلوم فلسطین، یمن، لبنان و … در کنار آن‌ها خواهند ماند.»

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا