ورزشی

بارسلونا بی خیال مدافع سیتی نمی شود (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716983/29

زمان: 15:30  
1399/08/12

بازدید: 13,284

پیشنهاد جدید برای ژانویه

بارسلونا نمی خواهد تا تابستان برای جذب اریک گارسیا صبر کند و پیشنهادی جدید در زمستان به سیتی ارائه خواهد داد.

به گزارش “آلانه”، بارسلونا همچنان به دنبال تقویت خط دفاعی خود است. در روزهایی که صحبت از ورشکستگی بارسلونا به گوش می رسد، نشریه اسپورت گزارش داد که باشگاه کاتالان از جذب اریک گارسیا منصرف نشده و زمستان برای جدا کردن او از منچسترسیتی اقدام خواهد کرد.

 

از تابستان گذشته گزینه شماره یک بارسا برای تقویت خط دفاعی، اریک گارسیا مدافع اسپانیایی منچسترسیتی است. گارسیا محصول آکادمی فوتبال بارسلوناست ولی از سال 2017 در عضویت سیتی قرار دارد.

پپ گواردیولا نیز تایید کرده بود که گارسیا قصد بازگشت به بارسلونا را دارد ولی دو باشگاه در نهایت به توافق مالی نرسیدند و گارسیا نیم فصل اول را ماندنی شد. او می تواند تابستان بعد به صورت بازیکن آزاد به بارسا برگردد ولی رونالد کومان سرمربی آبی اناری ها اصرار دارد که همین زمستان نسبت به جذب او اقدام شود.

 

 

 

 

 

 

سیتی تابستان پیشنهاد 15 میلیون یورویی گارسیا را قبول نکرد و حاضر نشد از رقم درخواستی  30 میلیون یوریی خود کوتاه بیاید. طبق ادعای اسپورت، بارسا قصد دارد در انتقالات ژانویه پیشنهادی 8 میلیون یورویی برای گارسیا ارائه دهد. کمیته ریاست باشگاه بارسلونا به مدیریت کارلس توسکتس با وجود مشکلات اقتصادی نسبت به این انتقال چراغ سبز نشان داده است. این در حالی است که پپ گواردیولا سرمربی سیتی همچنان خوشبین است که گارسیا به تمدید قرارداد متقاعد شود.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا