ورزشی

انتقال بزرگ در دروازه استقلال و تراکتور؟

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رشید مظاهری پس از یک سال حضور در تراکتور تصمیم به جدایی از جمع سرخ‌پوشان فوتبال آذربایجان گرفت و به‌عنوان اولین خرید بزرگ استقلال در نقل و انتقالات تابستانی معرفی شد، اما گویا قرار است یک دروازه‌بان دیگر از تبریز راهی تهران و البته یک گلر از استقلال به تراکتور برود.

 

مسؤولان تراکتور بعد از فسخ قرارداد یک‌طرفه و انتقال مظاهری به استقلال، مدعی شده بودند که جدایی و حضور این دروازه‌بان در جمع آبی‌ها غیر قانونی بوده ولی حالا گفته می‌شود آنها قصد دارند بدون در نظر گرفتن شرایط این پرونده، یک جابه‌جایی با تیم تهرانی انجام دهند.

 

سید حسین حسینی که از زمان پیوستن مظاهری به استقلال شایعه جدایی‌اش از جمع آبی‌ها و حضورش در تراکتور شنیده می‌شد، در آستانه این انتقال بزرگ قرار دارد و اگر اتفاق خاصی نیفتد، طی روزهای آینده این کار انجام می شود.

 

با توجه به اینکه رشید مظاهری برنده قطعی پرونده جنجالی جدال برای جدایی از باشگاه تراکتور خواهد بود، این احتمال وجود دارد که سید حسین حسینی در استقلال نماند و با توجه به اینکه سابقه کار با علیرضا منصوریان را دارد، این سرمربی شاگرد سابق خود را جذب کند.

 

علاوه بر علاقه منصوریان به جذب حسین حسینی از استقلال، این دروازه‌بان نیز که شرایط خود در تیمش را چندان مطلوب نمی‌بیند، علاقه‌مند است به تبریز سفر کند ولی هر دو طرف همچنان منتظر هستند تا رای پرونده رشید مظاهری و تراکتور به‌صورت رسمی اعلام شود؛ پرونده‌ای که احتمال برنده شدن مظاهری در آن بالا است.

 

باشگاه تراکتور با توجه به احتمال فراوان حبیب فرعباسی را که در نقل و انتقالات تابستانی از نفت مسجدسلیمان جذب کرده بود، به استقلال می‌دهد و حسین حسینی را از این تیم بگیرد تا این جابه‌جایی به سود هر دو تیم شود.

 

بدون تردید اگر انتقال حسین حسینی به تراکتور نهایی شود و این دروازه‌بان جای رشید مظاهری را درون دروازه سرخ‌پوشان تبریزی بگیرد، یکی از بزرگترین نقل و انتقالات تابستانی رقم می‌خورد؛ البته این موضوع را هم باید در نظر گرفت که حسینی در صورت حضور در تراکتور، برای رسیدن به ترکیب رقیب سرسختی همچون محمدرضا اخباری دارد.

 

همچنین باید در نظر داشت که فرعباسی در شرایطی به تراکتور منتقل شد که احتمال می‌رود به استقلال برود ولی در نهایت تصمیم به حضور در تبریز گرفت تا شانس بیشتری برای بازی کردن پیدا کند و در صورتی او به جمع آبی‌های پایتخت انتقال پیدا می‌کند که راضی به جدایی از تراکتور باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا