ورزشی

شیوه جدید برگزاری فوتبال دختران در ایران

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه” پس از 8 ماه تعطیلی مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان و نیمه‌تمام ماندن مسابقات فصل گذشته که با قهرمانی شهرداری بم همراه شد، سرانجام مسئولان سازمان لیگ تصمیم به برگزاری فصل جدید مسابقات گرفتند.

 

 

 

 

ظهر امروز قرعه کشی مسابقات فصل جدید با حضور نمایندگان تیم‌ها و گلاره ناظمی مسئول بانوان سازمان لیگ، سهیل مهدی سرپرست سازمان لیگ و صوفی زاده نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال برگزار شد.

 

براساس تصمیمات اتخاذ شده مقرر شد تا مسابقات در دو گروه 6 تیمی دنبال شوند و تیم‌های اول و دوم فصل گذشته نیز به عنوان سرگروه انتخاب شدند؛ پس از آن قرعه‌کشی مسابقات آغاز شد، ضمن آن‌که قرار است از هر گروه دو تیم به پلی آف صعود و در نهایت قهرمان از مسابقات پلی آف مشخص می شود.

 

 

 

 

برخلاف سال‌های گذشته، زمان برگزاری مسابقات نیز دستخوش تغییر شده و قرار است در فصل جدید بازی‌ها ساعت 13 تا 14 به صورت رفت و برگشتی برگزار شود.

 

براساس قرعه‌کشی انجام شده در گروه الف، تیم‌های شهرداری بم، سپاهان، هیات فوتبال البرز، ذوب آهن، همیاری ارومیه و نماینده خوزستان حضور خواهند داشت.

 

در گروه دوم نیز وچان کردستان، شهرداری سیرجان، ملوان بندرانزلی، پالایش گاز ایلام، زاگرس شیراز و نماینده بوشهر به مصاف یکدیگر می‌روند.

 

 

 

 

هفته اول – 7 آذرماه:

گروه اول
ذوب آهن – هیات فوتبال البرز
نماینده خوزستان – سپاهان
همیاری ارومیه – شهرداری بم

گروه دوم
نماینده بوشهر – ملوان
پالایش گاز ایلام – وچان کردستان
زاگرس شیراز – شهرداری سیرجان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا