ورزشی

زیدان ترکیب رئال برابر اینتر را لو داد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، به نقل از مارکا، رئال مادرید روز گذشته تا دقیقه 40 در گلزنی به اوئسکا ناموفق بود ولی شوت 27 متری ادن هازارد معادلات را برای کهکشانی ها حل کرد و از آن پس، مسیر برای برد پرگل تیم تحت هدایت زیدان هموار شد.

کریم بنزما دو گل زد و فده والوراده نیز گل دیگر رئال را به ثمر رساند تا این تیم با روحیه ای مضاعف به بازی با اینتر برسد. دیداری که رئال برای امیدوار ماندن به صعود به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، باید سه امتیازش را کسب کند.

 

 

 

 

تصمیمات فنی و تعویض های زین الدین زیدان در این بازی به نوعی نشان می داد که او برای مصاف با اینتر چه ترکیبی را مدنظر دارد.

 

لوکا مودریچ 90 دقیقه در میدان بود و احتمالا همچون بازی با بارسا و گلادباخ، کارش را از روی نیمکت شروع خواهد کرد.

برای زیدان تیبو کورتوا، سرخیو راموس، کاسیمیرو و کریم بنزما با وجود اینکه مقابل اوئسکا از ابتدا بازی کردند، چهارشنبه شب نیز در ترکیب ثابت خواهند بود. رافا واران و تونی کروس که دیروز روی نیمکت بودند نیز برابر اینتر به ترکیب باز خواهند گشت. کروس روز گذشته در نیمه دوم وارد میدان شد و جای کاسیمیرو را گرفت.

 

 

 

 

بازی دادن به ادن هازارد هم نشان می داد که زیدان قصد دارد ستاره بلژیکی را برای مصاف حساس با اینتر در شرایط مسابقه قرار دهد. نمایش خوب او و گل زیبایی که به ثمر رساند نیز مهر تاییدی برای تصمیم زیدان بودند. هازارد برابر اینتر بازیکن ثابت خواهد بود.

 

 

 

 

زیدان لوکاس واسکز را دقیقه 51 از زمین بیرون کشید چرا که مصدوم شده بود. اگر مشکل او رفع شود، تنها گزینه رئال برای دفاع راست خواهد بود.

زیزو دقیقه 60 بازی هم سه تعویض انجام داد. فده والورده، مارکو آسنسیو و ادن هازارد از میدان خارج شدند تا برای بازی با اینتر آماده شوند. کاسیمیرو هم کمی بعد تعویض شد. 

 

 

 

 

طبق آنچه در بازی با اوئسکا دیده شد، می توان با اطمینان گفت که ترکیب 11 نفره رئال برای بازی با اینتر اینگونه خواهد بود: کورتوا، لوکاس(اگر مشکلش برطرف شود)، سرخیو راموس، واران، مندی، کاسیمیرو، کروس، والورده، آسنسیو، هازارد و کریم بنزما.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا