ورزشی

زیباترین والی فصل؛ خودنمایی ژروینیو مقابل اینتر

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، اینترمیلان دیشب در سن سیرو میزبان پارما بود. یکی از مهمترین اتفاقات این بازی پرافت و خیز که در نهایت برای اینتر با یک تساوی در دقیقه 90+2 به پایان رسید گل بسیار زیبایی بود که توسط ژروینیو ستاره پارما در اوایل نیمه دوم به ثمر رسید. یک والی سرضرب و تماشایی که می‌تواند به عنوان یکی از زیباترین گلهای فصل جاری سری آ شناخته شود.

 

 

در دقیقه 46 مسابقه پاس بلند بازیکنان پارما به ژروینیو ستاره ملی پوش ساحل عاجی این تیم رسید تا او با زدن یک ضربه والی سرضرب به گوشه دروازه میلان، سمیر هندانوویچ را مقهور کرده و اولین گل بازی را به شکلی تماشایی به ثمر برساند.

 

لحظه ارسال پاس بلند برای ژروینیو

 

ستاره پارما والی تماشایی خود را شلیک کرد

 

 به جز تماشای توپ کاری از هندانووویچ ساخته نیست

 

ژروینیو که پیش از این در سری آ سابقه بازی با پیراهن رم را داشته نشان داد روزهای خوبی را در پارما سپری می‌کند. اما این پایان درخشش ستاره ساحل عاجی در این مسابقه نبود. این ستاره 33ساله در دقیقه 62 هم دومین گل پارما را زد تا این تیم با نتیجه 2-0 از اینتر پیش بیفتد. اگر گل برازوویچ و در نهایت گل ایوان پریشیچ در دقیقه 90+2 نبود درخشش ژروینیو می توانست برای پیروزی پارما کافی باشد.

 

جالب اینجا است که گل تماشایی ژروینیو با ضربه والی به اینتر میلان صدمین گل دوران فوتبالی او بود.

 

 

صدمین گل دوران فوتبال ژروینیو به زیباترین شکل ممکن زده شد.

 

 

ژروینیو اسطوره آرسنال به سمت هت تریک کردن در مقابل اینترمیلان پیش می رود. آن هم در بازی خارج از خانه. چه مرد فوق العاده‌ای.

 

 

جالب اینجا است که اخیراً صحبتهای زیادی درباره انتقال ژروینیو به اینترمیلان در ماه ژانویه پیش رو مطرح شده. حتی در کنفرانس خبری پیش از بازی دیروز در این باره از آنتونیو کونته سرمربی اینتر در این باره سوال شد. کونته با ستایش از ستاره ساحل عاجی پارما گفت: ” من درباره بازیکنانی که با تیم‌های دیگر قرارداد دارند صحبت نمی‌کنم. او فوتبالیست بی نظیری است و کارش این روزها فوق العاده بوده. ولی من برای پارما احترام زیادی قائلم. برای بازیکنان این تیم و از همه بیشتر برای بازیکنان خودم. من از بازیکنانی که دارم راضی هستم و به ژانویه، فوریه و مارس فکر نمی‌کنم بلکه همه فکر و ذکرم بازی فردا است”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا