ورزشی

خودم پوگبا را به فرودگاه می برم تا از منچستر برود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716794/29

زمان: 15:38  
1399/08/11

بازدید: 23,685

او به یونایتد بی احترامی می کند

آلن برازیل بازیکن اسکاتلندی سابق منچستریونایتد به انتقاد تند از پل پوگبا پرداخت.

به گزارش “آلانه”، پل پوگبا سال 2016 با انتقالی به ارزش 105 میلیون یورو از یوونتوس به منچستریونایتد بازگشت و گران ترین بازیکن دنیا در آن مقطع شد. دوران حضور او در یونایتد با فراز و نشیب های زیادی همراه بوده است. او تابستان 2019 رسما تقاضای جدایی کرد و به خبرنگاران گفت دوست دارد راهی رئال شود. مینو رایولا مدیر برنامه های پوگبا نیز منچستر را برای صدور مجوز جدایی پوگبا تحت فشار گذاشت اما به نتیجه ای نرسید.

پوگبا ماندنی شد و فصلی توام با مصدومیت را پشت سر گذاشت و نتوانست کمک موثری برای شیاطین سرخ باشد. اخیرا قرارداد او یک سال دیگر از سوی یونایتد تمدید شد و ستاره فرانسوی که هیچگاه علاقه اش به رئال را پنهان نکرده تا 2022 ماندنی خواهد بود.

 

 

 

 

آلن برازیل بازیکن اسکاتلندی که بین سال های 1984 تا 1986 برای یونایتد بازی می کرد، در مورد پوگبا به تاک اسپورتس گفت:« برخی خریدها خریدهای موفقی نمی شوند. این را از دوران حضور خودم در یونایتد می دانم. پوگبا واقعا نتوانسته کار خاصی برای یونایتد انجام دهد و ثابت کند ارزش پولی که برایش هزینه شد را داشته است. تلاش های او به اندازه کافی نبوده است. او نتوانسته به اوله گنار سولسشر(سرمربی) هم کمک کند در حالی که این مربی واقعا به درخشش پوگبا نیاز دارد.»

 

 

 

 

برازیل ادامه داد:« چیزی که بیشتر آزارم می دهد، بی احترامی های ممتد پوگبا به یونایتد است. او به جای اینکه انرژی اش را صرف کمک به یونایتد  کند، هر از چند گاهی از علاقه اش برای بازی در رئال صحبت می کند. حتی مدیر برنامه هایش نیز تلاش داشت او را از یونایتد جدا کند. به شخصه حاضرم پوگبا را به فرودگاه ببرم تا از منچستر برود. او به تیم و هواداران بی احترامی می کند. وقتی به عقب نگاه می کنم، می بینم با اینکه دوران حضورم در یونایتد خوب نبود ولی همیشه افتخار می کنم روزی پیراهن این باشگاه را به تن داشتم.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا