ورزشی

تمرین شبانه وریا در زمین تمرین انقلاب

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، در حالیکه با تصمیم کادرفنی استقلال تمرین امروز این تیم برای استراحت بازیکنان تعطیل اعلام شده بود، اما کاپیتان آبی پوشان ترجیح داد به جای استراحت، به انجام تمرین اختصاصی مشغول شود.

وریا غفوری کاپیتان استقلال که فصل فشرده و فرسایشی را پشت سر گذاشت و در تمامی دیدارهای استقلال به میدان رفت، در دیدار مقابل الاهلی از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شد و این آسیب دیدگی سبب شد او مدتی را به دور از شرایط بازی و حضور در تمرینات گروهی باشد.

پس از رفع آسیب دیدگی نگرانی کادرفنی و هواداران استقلال در مورد احتمال نرسیدن غفوری به دیدارهای ابتدایی لیگ بیستم به پایان رسید و کاپیتان استقلال حتی در دیدارهای تدارکاتی پیش فصل نیز برای تیمش به میدان رفت. 

 

 

 

امروز و در حالیکه با تصمیم محمود فکری سرمربی آبی پوشان، تمرینات استقلال تعطیل اعلام شده بود، اما وریا غفوری کاپیتان آبی پوشان با حضور در زمین تمرین اختصاصی این تیم، تمرینات  اختصاصی اش را آغاز کرد. 

وریا غفوری در شرایطی تمرین اختصاصی اش در زمین تمرین استقلال در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز کرد که میلاد زکی پور بازیکن سابق استقلال به همراه امین منوچهری و محمدحسین میثاقی نیز در این زمین تمرین حضور داشتند و شدیدا مشغول انجام تمرین تنیس فوتبال بودند.

در حالیکه زمان زیادی تا آغاز بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر باقی نمانده، غفوری سعی دارد آسیب دیدگی اش در لیگ قهرمانان آسیا را به طور کامل پشت سر بگذارد و با آمادگی بالا، در نخستین دیدار استقلال در لیگ بیستم و در مقابل مس رفسنجان به میدان برود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا