ورزشی

به بارسا گل اول را بزنید، مطمئن باشید نمی بازید

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، به نقل از مارکا، بارسلونا دیشب دو امتیاز حساس را در بازی برابر آلاوس از دست داد تا فاصله اش با رئال صدرنشین بیشتر شود. بارسا 25 شوت به دروازه داشت ولی فقط یک بار توسط آنتوان گریزمان بود که به گل رسید.

 

 

 

 

آبی اناری ها نیمه اول روی اشتباه فردی نتو دروازه بان برزیلی خود عقب افتاده بودند و در نهایت نتوانستند به پیروزی دست یابند. این اتفاق جدیدی نیست که بارسا گل اول را دریافت کند و نتواند بازی را برنده شود.

فصل جاری بارسا در بازی با سویا گل اول را در نوکمپ دریافت کرد و در نهایت تنها توانست کار را به تساوی بکشاند. فیلیپه کوتینیو خیلی زود گل مساوی را زد ولی بارسا دیگر نتوانست گل برتری را بزند.

 

 

 

 

در بازی با ختافه بارسا گل اول را دریافت کرد و در نهایت بازی را با همان یک گل بازنده شد.

سپس در ال کلاسیکو رئال توسط فده والورده گل اول را به بارسا زد و هرچند آنسو فاتی کار را مساوی کرد ولی در نیمه دوم رئال دو گل دیگر زد تا پیروز از زمین خارج شود. شب گذشته هم آلاوس گل نخست را به بارسا زد تا آبی اناری ها بازهم نتوانند به برتری دست یابند.

 

 

 

 

در واقع تا به اینجای فصل کافی بوده گل اول را به بارسا بزنید و سپس مطمئن باشید که بازنده نخواهید شد. باید دید در ادامه بارسا می تواند این روند را تغییر دهد یا این معضل ادامه خواهد داشت.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا