سیاسی

بسیج همواره آمادگی با دستگاه‌ها برای حل چالش‌های موجود است

‌به گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه،  سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با وزارت بهداشت اظهار کرد: در راستای تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، بسیج به عنوان تشکیلات مردمی انقلاب و خادم ملت ایران، همواره آمادگی دارد که در هر صحنه ای، دستگاه‌های اجرایی را در مواجهه با چالش‌ها همراهی کند و با نقش آفرینی به‌هنگام، به اندازه و درست نیاز‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران را تامین کند و پاسخگو باشد.

وی با بیان اینکه تجربیات همکاری گرانبهایی بین بسیج و وزارت بهداشت در دوره‌های گذشته وجود دارد، تصریح کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور، بسیج با نظارت و مدیریت وزیر بهداشت و طبق پروتکل‌ها و دستورالعمل‌ها و رعایت دقیق راهبردها، وارد میدان شد و نقش آفرینی مناسبی کرد.

سردار سلیمانی ادامه داد: همه ظرفیت‌های بسیج آماده است تا در سراسر کشور به طور گسترده و با مدیریت وزارت بهداشت و رعایت دقیق پروتکل‌ها و مرامنامه ها، با هم افزایی و تعامل با تمرکز بر جنبه پیشگیری و تاکید بر قطع زنجیره ویروس کرونا، ایفای نقش کند.

وی با تاکید بر همکاری، هم افزایی و وفاق بیشتر با وزارت بهداشت و استفاده از ظرفیت پایگاه‌های بسیج و نظام شبکه بهداشتی و درمانی کشور برای کنترل بیماری کرونا گفت: حتما در نقش‌هایی که اجرای آن بر عهده بسیج گذاشته می‌شود، تلاش خواهیم کرد که به نحو احسن انجام و از ظرفیت‌های بسیج و سپاه به خوبی استفاده شود.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: ملاک عمل ما، مسیری است که وزارت بهداشت مشخص می‌کند و آمادگی داریم که به سرعت این همکاری را آغاز کنیم و در یک فرآیند یک ماهه با به کارگیری همه ظرفیت ها، شاهد موفقیت‌های بیشتری در مدیریت کرونا باشیم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا