ورزشی

این بارسای عجیب؛ 25 شوت و 10 کرنر برای یک گل

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716787/29

زمان: 14:36  
1399/08/11

بازدید: 1,764

گزارش؛

بارسلونا در یکی از عجیب ترین شب های خود برابر آلاوس به تساوی 1-1 رسید.

به گزارش “آلانه”، بارسلونا شب گذشته در زمین آلاوس با تساوی 1-1 متوقف شد. تیم تحت هدایت رونالد کومان موقعیت های گل زیادی خلق کرد ولی با بدشانسی و البته درخشش مدافعان و گلر آلاوس نتوانست به بیش از یک گل دست پیدا کند.

 

 

 

 

بارسا نیمه اول را روی اشتباه مسلم نتو گلر برزیلی خود که نتوانست پاس پیکه را به خوبی کنترل کند، در دقیقه 30 عقب افتاد و پس از آن روندی هجومی تر به خود گرفت. پس از یک نیمه پرحاشیه بارسا نیمه دوم را با سه بازیکن جدید شروع کرد. کومان ترجیح داد پدری، ترینکائو و پیانیچ را وارد زمین کند و آلاوس در زمین خود حبس شد.

پس از اخراج مدافع آلاوس در دقیقه 58 بارسا خیلی زود توسط گریزمان به گل تساوی دست پیدا کرد اما پس از آن هر چه زد به در بسته خورد. در پایان بازی آمار 25 شوت به سمت دروازه برای بارسا به ثبت رسید در حالی که حاصلش فقط یک گل بود.

 

 

 

 

بارسا بین دقایق 88 تا 90 چهار شوت به دروازه خطرناک داشت. اولی توسط سرجینیو دست که توسط گلر مهار شد. دومی توسط پیانیچ که بازهم گلر برگشت داد و دو بار دیگر توسط پیکه. اولی با ضربه سر و دومی شوت او محکم بود و توپ از بالای دروازه به اوت رفت. بارسا در این بازی 10 کرنر نیز ارسال کرد که نتیجه ای نداشت.

در پایان بازی رونالد کومان ضعف در تمام کنندگی بازیکنانش را زیر سوال برود و تاکید کرد که چنین اشتباهاتی قابل پذیرش نیستند چون به قیمت از دست رفتن پیروزی تمام می شوند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا