ورزشی

18 سالگی آنسو فاتی؛ پدیده بارسا بزرگ شد (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، آنسو فاتی پدیده بارسلونا امروز در حالی 18 سالگی اش را جشن می گیرد که روزهای خوشی را با گلزنی های پیاپی اش سپری می کند.

بارسلونا پس از پیروزی ارزشمند 2-0 بر یوونتوس در تورین می خواهد در هفته هشتم لالیگا آلاوس را شکست دهد. این دیدار بسیار مهمی برای بارسلوناست چون سه بازی پیاپی است که آبی اناری ها در لالیگا پیروز نمی شوند. از طرفی یک بازی خاص برای آنسو فاتی هم محسوب می شود. مهاجم بارسا امروز 18سالگی اش را جشن می‌گیرد.

 

 

 

 

یکی از بازیکنان آینده دار بارسا در حالی به سن قانونی می رسد که روزهای خوشی را با گلزنی های پیاپی اش سپری می کند. او برابر فرانس‌واروش و رئال مادرید گلزنی کرد و می خواهد به این روند عالی در بازی امشب هم ادامه دهد. 

فاتی با وجود سن کمی که داشت، فصل گذشته برای تیم نخست به میدان رفت و خیلی زود توانست برای خود جایگاهی در این تیم پیدا کند. 12 ماه پیش کسی او را نمی شناخت اما اکنون به یکی از مهره های اصلی خط حمله آبی اناری ها تبدیل شده است. او در 40 بازی برای بارسا 13 گل به ثمر رساند که آمار فوق العاده ای برای یک بازیکن در این سن محسوب می شود. اگر آمار او در فصل جاری بررسی شود، جزو بهترین ها به حساب می آید؛ پنج گل در هفت بازی.

 

 

 

 

شماره 22 آبی اناری ها دیگر به یک واقعیت تبدیل شده است و اکنون به نظر می رسد محدودیتی برایش وجود ندارد. امشب فاتی در ویتوریا می خواهد به بهترین شکل  18 سالگی اش را جشن بگیرد یعنی گلزنی کند و سه امتیاز بازی را به دست آورد.  

 

تیتر یک هر دو نشریه ورزشی معتبر چاپ بارسلونا نیز به تولد 18 سالگی فاتی اختصاص دارد:

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا